Стали відомі результати зустрічі Порошенка з делегацією Бундестагу

Поділитися
Стали відомі результати зустрічі Порошенка з делегацією Бундестагу Порошенко підкреслив важливість підтримки санкцій проти РФ © president.gov.ua
Президент України підкреслив важливість підтримки санкційного тиску на Росію.

У вівторок, 2 лютого, президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією комітету у справах ЄС німецького Бундестагу на чолі з головою комітету Гюнтером Кріхбаумом в рамках візиту німецьких депутатів до України.

"Глава держави висловив подяку за пильну увагу до Бундестагу питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі і підтримку України у протидії російської агресії, відновлення територіальної цілісності", - повідомила під ввечері 2 лютого прес-служба глави держави.

Наголошується, що президент підкреслив важливість підтримки санкційного тиску на Російську Федерацію.

"Санкції є ефективним механізмом, який спонукає Росію виконувати Мінські домовленості", - цитує прес-служба слова президента.

Крім того, глава держави позитивно оцінив результати переговорів з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Берліні 1 лютого 2016, які "підтвердили спільність бачення сторін щодо імплементації Мінських домовленостей і продовження санкцій".

У свою чергу представники німецької делегації підтвердили, що санкції "працюють". За словами Кріхбаума, "Україна може розраховувати на повну підтримку Німеччини". Також він запевнив, що санкції залишаться в силі до тих пір, поки офіційна Москва не виконає "мінські домовленості".

Під час зустрічі президент наголосив на важливості запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українців. При цьому Порошенко в контексті енергетичного співробітництва зазначив, що українська сторона розраховує на солідарність Євросоюзу щодо проекту "Північний потік-2".

1 лютого відбулася зустріч Порошенка з Меркель, в ході якої обговорювалося питання антиросійських санкцій.

Санкції Заходу проти Москви були введені в 2014 році декількома окремими пакетами через анексію Росією українського Криму, а пізніше з причини підтримки проросійських сепаратистів в Донбасі. Зокрема, в кінці липня 2014 року ЄС (а також США) ввели економічні санкції відносно Росії, що стосуються енергетичної, банківської та оборонної галузей.

Наприкінці минулого року США розширили список фізичних і юридичних осіб, відносно яких були раніше введені санкції за їх дії з дестабілізації в Україні. Рада Європейського союзу продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2016 року.

Видання "Дзеркало тижня. Україна" присвятило російсько-українському конфлікту і введенню санкцій проти РФ проект "Викрадення Європи". У рамках проведеного дослідження журналісти ZN.UA склали карту лояльності країн ЄC до Росії. Позиції кожної з 28 держав-членів враховувалися крізь призму російської агресії на сході України та окупації Криму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі