Народний депутат повинен бути близький за матеріальним становищем до більшості жителів округу і здатним розуміти їхні матеріальні проблеми. Про це свідчать результати дослідження, які представив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко на засіданні круглого столу на тему: «Україна напередодні парламентських виборів», повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.
За даними дослідження, ідеальний депутат - прихильник поступових перетворень, а не радикальних реформ, прихильник досягнення стабільності, навіть якщо для цього потрібно обмежити права і свободи людей, прихильник зближення України з Росією, а не Євросоюзом. У той же час депутат повинен захищати українську мову як єдину державну в Україні.
Виборці скоріше хотіли б бачити депутатом чоловіка, ніж жінку, вік при цьому не має особливого значення. При цьому він повинен дотримуватися певних ідейно-політичних поглядів та мати свою точку зору.
Перевагу виборці готові віддати людині, у якої вже є досвід політичної діяльності, можливо, колишньому народному депутату, швидше - представнику опозиції.
Також виборці хотіли б бачити майбутнього депутата місцевим політиком і кандидатом, який висунутий партією, а не самовисуванця.
На думку виборців, майбутній депутат не повинен бути причетним до бізнесу, але в той же час бути господарником, мати досвід роботи на підприємстві, або юристом.
Майбутнього депутата виборці хочуть бачити прихильником соціального захисту населення з боку держави. При цьому він повинен більше уваги приділяти зростанню економіки в цілому і виходити з того, що рівень зарплат і пенсій обумовлений рівнем економічного розвитку держави. !zn
Читайте також:
Майже 40% українців ще не читали списки партій, за які збираються проголосувати
У Раду проходять 4 партії, шанси Королевської зменшуються
На Півдні і Сході скоротилося число прихильників незалежності України