Щоб не дратувати Росію: віце-прем'єрка пояснила неготовність членів НАТО надати Україні ПДЧ

Відео
Поділитися
Щоб не дратувати Росію: віце-прем'єрка пояснила неготовність членів НАТО надати Україні ПДЧ © Телеканал ZIK
Стефанишина нагадала, що ненадання Україні і Грузії ПДЧ в 2008 році не зупинили російську агресію проти цих держав.

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина заявила, що члени НАТО не поспішають надавати Україні план з досягнення членства, щоб не дратувати Росію. Вона зазначила, що рішення про те, що Україна або Грузія рано чи пізно стануть членами НАТО було ухвалено ще в 2008 році, але за ці 13 років Альянс не здійснив конкретних кроків.

«Якщо ми говоримо про наших партнерів: про США, а також про Франціїю Італію, Німеччину - ніхто не хоче дратувати Росію. І ми часто чуємо, що тільки після зміни керівництва в Росії Україна почує відповідь», - розповіла Стефанишина в ході виступу на конференції Democracy in Action: Zero Сorruption Сonference.

Віце-прем'єр нагадала, що від російського вторгнення в Грузію 2008 і Україну в 2014 році не вберегло відсутність у цих країн ПДЧ.

«Зараз йдеться вже не про те, що ми не повинні дратувати Росію. Йдеться про те, що нашим державам потрібно захищатися від агресора », - резюмувала Стефанишина.

Детальніше про те, як Київ хоче домогтися від НАТО виконання рішення Бухарестського саміту і чи вдасться Україні отримати хоча б План дій щодо членства, читайте в статтях Володимира Кравченка «Обіцяного тринадцять (?) років чекають» і «Не все йде за Планом».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі