Російські соціологи: Громадяни РФ все краще ставляться до України

Поділитися
Майже три чверті росіян (72%), що були опитані в січні 2011 року, заявили, що ставляться до України добре, хоча рік тому так стверджувало лише 52% респондентів. Про це повідомили в четвер соціологи російського "Левада-Центру".

Водночас, два роки тому, за даними "Левада-Центру", позитивно до України ставилося лише 29% російських респондентів.
Під час січневого опитування, що проводилося в 45 регіонах РФ, серед росіян збільшується число тих, хто вважає, що Україна і Росія зближаються: з 9% в 2009 році до 29% на даний час. Перш за все, це жителі сіл (38%), забезпечені росіяни (37%) і пенсіонери (34%).
За той же період, за даними "Левада-Центру", скоротилося число росіян, які стверджують, що Україна поступово зближується з країнами Заходу і віддаляється від РФ - з 46% до 21%.
Більшість учасників опитування висловилися за те, що Україна і Росія повинні бути незалежними дружніми державами - з відритими кордонами, без віз і митниць (66% проти 55% рік тому). При цьому 20% вважають, що відносини Росії з Україною повинні бути такими ж, як з іншими державами, з закритими кордонами (25% рік тому).
Ще 13% респондентів РФ зараз вважають, що двом країнам варто об'єднатися в одну державу. Рік тому на цьому наполягало 18% опитаних.
Говорячи ж про зовнішню політику своєї країни, майже половина опитаних росіян (49%) зазначили, що в керівництва країни існує продуманий курс (серед молоді таких 62%). Третина (31%) думає інакше (частіше подібну думку висловлювали жителі Москви - 44%).
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі