Росія хоче перевести війну в "затяжну фазу": Подоляк назвав причину

Поділитися
Росія хоче перевести війну в © pic.com.ua
Саме тому Кремль намагатиметься створити гуманітарні катастрофи у великих містах. 

Радник голови ОП Михайло Подоляк вважає, що через надто великі втрати на полі бою та відсутність просування по усіх напрямках РФ намагається перевести війну в "затяжну фазу". Про це він написав на своєму Телеграм-каналі, зазначаючи, що все це стало важче приховувати, тому Москва обрала іншу тактику.

"Щоб різко знизити кількість втрат до прийнятного (з пропагандистської точки зору) рівня. І не отримувати кілька сотень загиблих щодня, включаючи командирів найвищої та середньої ланки, пише Подоляк. - Відбувається часткове окопування росіян на зайнятих рубежах, а така концентрація сил та засобів руйнування навколо наших великих міст для створення в них навмисних багатотисячних гуманітарних катастроф".

Подоляк нагадав, що йдеться про військові злочини та злочини проти людяності з боку РФ. 

При цьому Москва буде намагатися зменшити усі види втрат, а також "зачистити" тили від нелояльних елементів. Йдеться про мирне населення, тому таких елементів, за підрахунками Подоляка, 90-95%.

 

Детальніше про українську війну за незалежність, геополітику і локалізацію питання - у статті Омеляна Тарнавського "Росія вже програла: як Україні не можна закінчувати війну" для ZN.UA. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі