Репресивний режим Ірану зможе пережити протести – розвідка Ізраїлю

Поділитися
Репресивний режим Ірану зможе пережити протести – розвідка Ізраїлю © Офіційний сайт Президента Ісламської Республіки Іран
Але йому доведеться жити із проблемами, які викликали протести.

Клерикальні правителі Ірану, швидше за все, переживуть протести, які охопили країну протягом останніх кількох тижнів і можуть залишитися при владі на довгі роки, заявив провідний аналітик ізраїльської розвідки, бригадний генерал Аміт Саар в інтерв'ю аналітичному центру військової розвідки Gazit Institute, передає Reuters.

"Репресивний іранський режим, схоже, зможе пережити ці протести. Він створив дуже сильні інструменти для боротьби з ними", - сказав генерал.

Водночас Саар вважає, що навіть якщо ці протести ослабнуть, причини для них залишаться, і, таким чином, іранський режим матиме проблему на роки вперед.

За інформацією ООН, протести в Ірані забрали життя вже 64 дітей, загалом загинули до 470 осіб.

Нині при владі в Ірані перебуває ультраконсервативна група політичного класу, яка пов’язана безпосередньо з Корпусом вартових Ісламської революції (КВІР), або Пасдаран, що по суті є державою в державі. КВІР можна порівняти з військами сталінського НКВС, посиленими авіацією, танками та військово-морськими силами. Чи стануть ці протести предтечею драматичних змін у країні, чи призведуть вони до падіння фундаменталістського режиму? Про це читайте у статті Ігоря Семиволоса «Протести в Ірані: що відбувається і чи паде режим».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі