Так, зарплату народних обранців у 36-37 тисяч гривень Разумков вважає непоганою, але при цьому на його думку "вона могла б бути більшою".
"Хоча це гарна зарплата на тлі мінімальної, але недостатня. Ми тільки йдемо до того, що мають, наприклад, європейські депутати – гідна зарплата і хороший соціальний пакет, коли людина тримається за цю роботу і розуміє її престиж", - зазначив він.
Водночас від відповіді на запитання, яку саме зарплату народного обранця вважає адекватною, Разумков ухилився, наголосивши на тому, що це має вирішувати експертна дискусія.
"За 40 тис грн не купиш шестисотий Mercedes, але жити можна цілком гідно. Далі питання твоїх цінностей. Якщо ти корупціонер, тебе і мільйонні заробітки не зупинять", - вважає лідер "Слуги народу".
За його словами, депутатам від пропрезидентської політсили вже пояснили негайність настання кримінального покарання за корупцію.
Зарплатнею спікера Верховної Ради, яким імовірно стане Разумков, він не цікавився, але знає приблизний розмір. "Ще не цікавився, але приблизно знаю, що десь біля 50 тис грн, і мені досить, я сформував собі матеріальну подушку завдяки бізнесу", - каже він.
Водночас, на відміну від президента Володимира Зеленського, який переписав бізнес на свого першого заступника, лідер "Слуги народу" переписав свій на дружину.
"Але можу говорити про це спокійно, бо вона і була одним із партнерів у нашому консалтинговому бізнесі, і сенсації тут не буде", - додав Разумков, який донедавна керував власним бізнес-проектом – консалтинговою компанією Ukrainian Consulting Group.
Нагадаємо, 13 серпня Liga.net із посиланням на дані Єдиного державного реєстру повідомила, що президент Володимир Зеленський вийшов з бізнесу, передавши частки у компаніях трьом своїм соратникам і партнерам. Найбільше отримав перший помічник Зеленського і його давній бізнес-партнер Сергій Шефір.
20 травня Зеленський оприлюднив декларацію про свої доходи за 2018 рік. У неї потрапили вілла вілла в Італії і квартира дружини в анексованому Криму, які раніше "випадали" з декларацій.
Зеленський задекларував 33 торгові марки, три корисні моделі та три винаходи, на нього були зареєстровані ТОВ "Кіноквартал" і Vilhar Holdings Limited (Кіпр)
Подружжя було кінцевими бенефіціарами в чотирьох фірмах: ТОВ "СТУДІЯ КВАРТАЛ – 95", Aldorante Limited, Film Heritage inc, San Tommaso S. R. L. А, а також співвласниками у понад десяти товариствах.
У лютому журналісти "Схем" оприлюднили розслідування, згідно з яким Зеленський був бенефіціаром трьох російських компаній - "Вайсберг Пікчерс", "Платинумфильм" і "Грин Филмс", які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм. Засновником всіх трьох є кіпрська компанія Green Family Ltd. Ця ж компанія є співзасновником ТОВ "Квартал 95" в Україні, а її кінцевими бенефіціарами були вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефіри та соратник Ігоря Коломойського Тимур Міндич.
Сам Зеленський відмовився говорити про свій бізнес у Росії, а згодом телеканал "1+1" повідомив, що Володимир Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Грин Филмс".