За даними інформагенції dpa, що посилається на речника уряду Німеччини, зустріч була конфіденційною, про конкретні результати переговорів наразі не повідомляється. Із повідомлень ЗМІ відомо, що сторони домовилися продовжувати контакти з цього питання.
Про зустріч у "нормандському форматі" на рівні радників для обговорення російської агресії на морі канцлерка ФРН Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін домовилися на полях саміту "Великої двадцятки" (G20) в Буенос-Айресі.
Нагадаємо, 25 листопада російські спецпризначенці атакували і захопили два катери та рейдовий буксир Військово-морських Збройних сил України, які прямували з Одеси до Маріуполя. Поранення дістали декілька моряків, загалом РФ незаконно утримує 24 українця.
Росія на порушення норм міжнародного права не визнає захоплених українців військовополоненими і судить за нібито "незаконний перетин кордону групою осіб". Підконтрольні РФ "суди" Сімферополя і Керчі на два місяці заарештували їх, після чого моряків вивезли до Москви – у СІЗО "Лефортове" і лікарню "Матроської тиші".
Україна не визнає захоплення суден і "суди" над моряками ВМС, та наголошує на тому, що перехід до Маріуполя здійснювався відповідно до норм міжнародного права щодо забезпечення безпеки судноплавства. Позицію країни поділяють західні партнери.
У зв'язку з ескалацією на Азові, увечері 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у 10 областях, а також у внутрішніх водах України в акваторії Азовського моря. Закон про введення воєнного стану набув чинності, 28 листопада. На посилений режим несення служби перейшли представники силового блоку: прикордонники, військові, поліцейські та СБУ.
Докладніше про нерішучість Заходу у підтримці України проти російської агресії читайте у статті Володимира Кравченка "Різноголосся євроатлантичного хору" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".