Радник Путіна вважає, що після підписання угоди про асоціацію ЄС забуде про Тимошенко

Поділитися
Радник Путіна вважає, що після підписання угоди про асоціацію ЄС забуде про Тимошенко Сергій Глазьєв
Після того, як Україна підпише угоду про асоціацію, Євросоюз більше не буде вимагати звільнити екс-прем'єра. Радник Путіна вважає, що ЄС навмисне створює ілюзію переговорів і поступок, щоб втягнути Київ у кабальний договір.

Радник президента Росії з питань розвитку інтеграції у рамках Митного союзу і Єдиного економічного простору Сергій Глазьєв вважає, що вимога Євросоюзу звільнити Юлію Тимошенко для підписання угоди про асоціацію є блефом і пізніше ЄС зніме свої вимоги.

"Що стосується Євросоюзу, то він зніме всі свої умови. Я впевнений, що вимога відпустити Юлію Тимошенко - не більше, ніж блеф", - сказав Глазьєв виданню "Коммерсантъ-Украина".

"Логіка цього нав'язливого втручання у внутрішні справи України така: що більше вимог, то слухнянішим стає партнер. Висуваючи більше вимог, а потім послаблюючи або знімаючи їх, ЄС створює ілюзію переговорів і поступок. Насправді в ЄС і в США давно прийнято рішення про те, що Україну потрібно втягнути в договір, який є стоп-краном щодо руху країни у напрямку євразійської інтеграції", - сказав він.

За його словами, головний сенс договору з ЄС - не допустити участі України у Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном. "Іншого сенсу я не бачу, тому що економічно, юридично і політично Україна втрачає від його підписання", - додав він.

"Високопоставлені чиновники ЄС відкрито називають Україну своїм головним трофеєм на пострадянському просторі. Патрік Кокс, Олександр Кваснєвський, Штефан Фюле, колишні і нинішні керівники Польщі і Литви, посли США та ЄС в Києві рвуться зі шкури, щоб змусити українське керівництво підписати економічно і політично шкідливу та самогубну для України УА. Деякі з них намагаються з усіх сил, маючи чималу особисту зацікавленість", - заявив він.

Раніше Глазьєв заявляв про те, що, підписавши угоду про асоціацію, Україна порушить договір про співпрацю і партнерство з Росією.

Нагадаємо, на саміті у Вільнюсі в листопаді Україна планує підписати Угоду про асоціацію з ЄС, частиною якої є створення зони вільної торгівлі. При цьому Київ пропонує Москві взаємовигідне співробітництво у рамках Митного союзу (до якого входять Росія, Білорусь і Казахстан), однак з урахуванням дії ЗВТ між Україною та ЄС.

На початку серпня митниця РФ різко посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів, що призвело до величезних затримок і простоїв вантажів на кордоні. Ряд компаній були змушені призупинити свої постачання в Росію. Пізніше у Москві пояснили цей крок "разовою акцією" і підготовкою до змін режиму митного адміністрування в разі, якщо Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС.

Деякі західні політики не виключили, що Кремль намагається "торговельними війнами" перешкодити євроінтеграції України. !zn

Читайте також:

Росія звинуватила Україну в порушенні договору про дружбу

Євросоюз чекає від України на "приємний сюрприз" у справі Тимошенко

Янукович пообіцяв обирати ЄС або Митний союз на референдумі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі