Радбез ООН вже один раз в історії успішно змінював постійного члена — Бундестаг

Поділитися
Радбез ООН вже один раз в історії успішно змінював постійного члена — Бундестаг
Росія, як член Радбезу ООН, становить загрозу для інших переможців в Другій світовій війні.

Сьогодні Росія в статусі члена Ради Безпеки ООН становить пряму загрозу для усіх держав-переможців в Другій світовій війни. Мало того — РФ воює проти нації, яка безпосередньо допомагала перемагати фашизм. Тому її необхідно замінити у Радбезі, зважаючи, що вже один раз в історії організація успішно змінювала постійного члена: у 1971 році Тайвань замінили на КНР. Про це заявив депутат німецького Бундестагу від партії «Альтернатива для Німеччини» Юрген Браун у коментарі Guildhall.

«Постійними членами Ради безпеки ООН завжди були ті країни, які виграли Другу Світову Війну. Тепер Росія не лише загрожує іншим переможцям Другої Світової Війни, а й воює проти іншої нації, яка брала участь у перемозі над націонал-соціалізмом. Нагадаємо, що у 1971 році президент США Ніксон зміг замінити Тайвань на КНР серед постійних членів Ради безпеки», — повідомив депутат німецького Бундестагу.

Політик наголосив, що вкрай необхідна резолюція Ради Безпеки ООН про те, що ядерний удар по Україні має бути розцінений як оголошення війни людству. Проте у поточних умовах ухвалення подібної резолюції буде ветоване РФ і КНР.

«(...) Нам потрібна подібна резолюція про те, що ядерний удар по Україні буде розцінений як оголошення війни людству в Раді безпеки. Але я боюся, що не лише Росія, а й Китайська Народна Республіка скористаються своїм правом вето, щоб саботувати подібну ініціативу», — наголосив Юрген Браун.

Нагадаємо, що Рада Безпеки ООН вперше з початку війни одноголосно проголосувала за заяву щодо ситуації в Україні. Ось тільки в документі відсутні поняття «війна», «конфлікт», «вторгнення» і навіть «спеціальна військова операція». Адже заяви Ради безпеки узгоджуються консенсусом, тобто текст мала погодити, зокрема, Росія.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі