Рада спробує визначити підслідність Бюро економічної безпеки: онлайн

Відео
Поділитися
Рада спробує визначити підслідність Бюро економічної безпеки: онлайн © Василь Артюшенко, ZN.UA
Загалом сьогодні Рада планує розглянути 58 питань. 

Верховна Рада України на пленарному засіданні у середу, 3 лютого, планує визначити підслідність Бюро економічної безпеки та встановити відповідальність працівників цього органу. Загалом Парламент готується розглянути 58 питань.

Відповідно до порядку денного депутати планують розглянути проєкти законів № 3959 і 3959-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації окремих положень діяльності Бюро економічної безпеки України».

Також парламентарії мають внести в порядок денний і розглянути в першому читанні проєкти законів, серед яких: ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування», ЗУ «Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо Генеральної схеми планування території України», а також ЗУ «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення».

Разом з тим планується внести зміни до закону про охорону атмосферного повітря та деяких законодавчих актів щодо функціонування національної системи кваліфікацій. Також у першому читанні депутати розглянуть збільшення адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

У другому читанні планують розглянути зміни в закон про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, зміни до Кодексу України щодо користування надрами та захисту природних екосистем від пожеж та зміни до обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

Також планується розглянути проєкти постанов: «Про заходи щодо запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності» і «Про Національний план вакцинації населення України проти COVID-19».

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада ухвалила в цілому закон №3087-д “Про Бюро економічної безпеки України”. Документ в ціломупідтримали 242 депутата.

Закон визначає мету, принципи, правові та організаційні засади створення та діяльності Бюро економічної безпеки України. Згідно з документом, бюро буде правоохоронним органом, на який покладається виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень у сфері економіки, які загрожують життєво важливим інтересам України.

Про те, чому в Україні вирішили позбавитися від податкової міліції, читайте у статті Олександра Лємєнова "Створити економічне бюро - не значить, що воно запрацює".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі