Рада спробує скасувати закони про інститут старост та передачу земель ОТГ: онлайн

Відео
Поділитися
Рада спробує скасувати закони про інститут старост та передачу земель ОТГ: онлайн © Василь Артюшенко, ZN.UA
Також у порядку денному йдеться про створення ТСК щодо справи "вагнерівців".

Верховна Рада під час засідання 19 травня спробує скасувати рішення щодо ухвалення закону про інститут старост. У парламенті зареєстровано 12 відповідних проєктів постанов, вказано у порядку денному Ради.

Крім того, парламентарії спробують скасувати закон “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин”. Для цього у Раді зареєстрували 12 проєктів постанов.

У першому читанні парламент розгляне проєкт закону №4546 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів виведення банків з ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків”.

Також за основу народні депутати розглянуть законопроєкт №2713 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від організації та проведення азартних ігор”. Зареєстровано також чотири альтернативні законопроєкти.

У першому читанні парламент розгляне проєкт закону №5230 “Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості”.

У другому читанні Верховна Рада планує розглянути законопроєкт №4486 “Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу національного та ефективного управління закладами освіти та державним майном”.

У порядку денному йдеться про розгляд проєкту постанови №4105 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами "приватної військової компанії Вагнера" та нанесення шкоди національним інтересам України”.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, міністра інфраструктури Владислава Криклія, а також очільника Мінекономіки Ігоря Петрашка.

При цьому Петрашко та Криклій написали заяви про відставку за власним бажанням. А Степанова писати заяву не став, і подання до Ради відправив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі