"Укладення Угоди створить правові основи для подальшого розвитку сприятливого інвестиційного клімату; надасть можливість іноземним інвесторам використовувати міжнародно-правові механізми захисту інвестицій, що значно знизить можливість виникнення некомерційних ризиків; збільшить обсяги іноземних інвестицій та зробить значний внесок у забезпечення макроекономічної стабільності української економіки", - йдеться у пояснювальній записці до угоди.
Окрім того, в записці зазначено, що угода не матиме впливу на ринок праці. Ратифіковану угоду запровадили 9 жовтня 2017 в місті Києві.
Раніше повідомлялося про те, що згідно з інформацією Державної служби статистики, обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну за перше півріччя 2018 зріс на 3,3% (порівняно з початком року) і склав за аналізований період $ 1,3 млрд. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу та боргових інструментів) на 1 липня склав $ 40,7 млрд. Найбільші обсяги інвестицій зафіксовані у фінансових і страхових установах – $ 750,5 млн і в оптовій і роздрібній торгівлі, а також ремонті автотранспорту і мотоциклів – $ 120,5 млн.