Президент Міжнародної фундації виборчих систем прокоментував заклики до виборів в Україні під час війни

Поділитися
Тиск щодо проведення виборів зараз послабить українську демократію, заявив президент IFES Бенбері 

Президент та виконавчий директор Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Тоні Бенбері заявив, що заголовок статті «Західні чиновники наполягають на проведенні виборів в Україні, незважаючи на війну» у The Washington Post створив хибне уявлення про те, що західні партнери України вважають, що вибори мають відбутися під час війни, і тиснуть на українську владу, щоб вона їх організувала.

«Це не відповідає дійсності. Хоча деякі політики в США та Європі виступали за проведення виборів під час війни, партнери України загалом були більш стриманими, і небезпідставно», – написав Бенбері у колонці для The Washington Post.

За його словами, для того, щоб вибори були вільними і чесними та сприяли демократичному розвитку країни, необхідно виконати низку умов, які неможливо досягти у країні, яка перебуває у стані війни. Це свобода об'єднань, пересування, рівної участі та інші фундаментальні свободи. Серед інших необхідних умов: безпека, логістика, забезпечення можливості голосувати українцям, які воюють на лінії фронту або переміщені внаслідок війни. 

«IFES є рішучим прихильником виборів і демократії в Україні. Ми будемо тісно співпрацювати з нашими українськими партнерами, включаючи Центральну виборчу комісію, щоб підготуватися до виборів, коли будуть виконані необхідні умови. Наполягання на проведенні виборів до цього часу послабить українську демократію, а не зміцнить її. Українці розуміють це, як і міжнародні партнери України», – зазначив президент Міжнародної фундації виборчих систем, зауваживши, що «Україна зараз є нашим найбільшим проектом».

Раніше експерти Міжнародної фундації виборчих систем Пітер Ербен і Гіо Кобахідзе зазначили, що воєнний стан і вільні вибори – речі несумісні.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі