Посольство Грузії назвало неприйнятними туристичні тури до окупованої Абхазії від української компанії

Поділитися
Посольство Грузії назвало неприйнятними туристичні тури до окупованої Абхазії від української компанії © Unsplash / Fedor Shlyapnikov
Компанія «Кулуар поход» вже вибачилась

Посольство Грузії в Україні вважає неприйнятним те, що на сайті української туристичної компанії «Кулуар поход» були оголошення про туристичні походи до окупованого Росією району Абхазія, і вже звернулося щодо цього питання до Міністерства закордонних справ України, повідомляє «Радіо Свобода».  

«Беручи до уваги наше стратегічне партнерство, ми вважаємо неприйнятним той факт, що туристична компанія в Україні організовує тури до окупованої території Грузії. Ми повинні дослідити походження та діяльність зазначеної компанії», — кажуть у відомстві.

У посольстві відзначають, що «дружні відносини між двома країнами наразі перебувають на високому рівні»: про це свідчить, зокрема, обмін візитами між президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі та президентом України Володимиром Зеленським за участі членів урядів.

Історія скандалу

10 серпня мандрівник та учасник бойових дій Валерій Маркус розказав у своєму блозі про те, що українська туристична компанія «Кулуар поход» влаштовує гірські тури до Росії, а також до сепаратистського грузинського регіону Абхазія.

Наразі на сайті компанії вже немає оголошень про ці тури, але в кеші вони збереглися.

У компанії вже вибачились за ці оголошення і заявили, що насправді не організовують тури до Абхазії, а лише «консультують туристів щодо вибору і проходження маршруту». 

«Надалі компанія не буде надавати консультацій за цим маршрутом, інформація з сайту прибрана. Дописи про регіон будуть марковані попередженням, що територія окупована і подорож може бути особливо небезпечна. Ми просимо туристів утриматись від сходжень в Абхазії. Із свого боку просимо вибачення за неправильно подану інформацію, яку вже зараз виправляємо», — сказали у компанії.

Нагадаємо, що 8 серпня 2008 року російські війська вторглися на територію Грузії, розв’язавши п’ятиденну війну з грузинською армією, результатом якої стала окупація Абхазії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі