Порошенко вважає, що його слова про статтю в New York Times невірно витлумачили

Поділитися
Порошенко вважає, що його слова про статтю в New York Times невірно витлумачили Порошенко читає NYT і поважає позицію редакції © Прес-служба Президента України
Президент визнав наявність серйозних проблем із корупцією в Україні.

Президент України Петро Порошенко, який раніше назвав редакційну статтю в The New York Times про корупцію в Україні "елементом гібридної війни", заявив, що його слова неправильно інтерпретували.

Про це повідомила прес-служба глави держави на його сторінці в Facebook ввечері в неділю, 3 квітня.

"Мені шкода, що мої слова про публікації в респектабельній New York Times були невірно інтерпретовані. Сам читаю це видання і поважаю позицію його редакційної ради", – йдеться в заяві президента.

Порошенко визнав, що в Україні існують серйозні проблеми з корупцією, але також зазначив, що боротьба з нею ведеться.

"Згоден, нам в Україні потрібно ще багато зробити, в тому числі, для подолання корупції. Перші кроки вже зроблені", – підкреслив президент.

Мені прикро, що мої слова щодо публікації у респектабельній New York Times були невірно інтерпретовані. Сам читаю це вид...

Опубліковано Петром Порошенком 3 квітня 2016 р.

Напередодні на прес-конференції у Вашингтоні Порошенко заявив, що критична стаття у виданні The New York Times про необхідність розпочати справжню боротьбу із корупцією в Україні, є елементом гібридної війни з дискредитації української держави.

"Мені відома ця стаття. Я хотів би це чітко прокоментувати. На сьогоднішній день проти України проводиться гібридна війна. В тому числі і через механізми поширення інформації, яка дискредитує українську державу", – сказав Порошенко.

Як можна було "неправильно інтерпретувати" подібну цитату абсолютно незрозуміло.

Читайте також: У Росії заочно заарештували колишнього віце-прем'єра Альфреда Коха – ЗМІ

Нагадаємо, в статті The New York Times йшлося про те, що Порошенко, як продукт старої політичної системи, очевидно, допускає продовження корупційних практик у країні, щоб зберегти можливість політичного маневру. Але президент, прем'єр-міністр і парламент мають усвідомити, що ні МВФ, ні країни-донори, включаючи США, не збираються вкидати гроші лопатою "корупційне болото".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі