Порошенко і Лагард домовилися про підготовку "дорожньої карти" пріоритетних реформ

Поділитися
Порошенко і Лагард домовилися про підготовку "дорожньої карти" пріоритетних реформ Петро Порошенко і Крістін Лагард домовилися про підготовку "дорожньої карти" пріоритетних реформ
Президент зазначив, що Україна продовжить проводити реформи, незважаючи на урядову кризу.

Президент Петро Порошенко в телефонному режимі обговорив з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард політичну ситуацію, яка склалася в Україні, а також шляхи її вирішення. Про це інформує прес-служба глави держави.

Порошенко зазначив, що Україна продовжить проводити реформи, незважаючи на урядову кризу.

"Президент відзначив необхідність перезавантаження Кабінету міністрів без дострокових парламентських виборів, які тільки поглиблять політичну кризу і погіршать умови для проведення реформ", - йдеться в повідомленні

Також президент підкреслив, що налаштований на рішучі дії для забезпечення політичної та фінансової стабільності у державі.

"Президент України та директор-розпорядник МВФ домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які додадуть новий імпульс відносинам з Міжнародним валютним фондом", - інформують у прес-службі глави держави.

Крім того, Порошенко та Лагард погодилися з необхідністю термінового прийняття Верховною Радою України всіх реформаторських законів.

Читайте також: Україна планує отримати від кредиторів до $ 10 млрд в цьому році

Як повідомлялося, в НБУ заявили, що Україні життєво необхідно якнайшвидше відновлення співпраці з МВФ.

Напередодні Крістін Лагард заявила, що Фонду складно продовжувати співпрацю з Україною за програмою розширеного фінансування EFF без належної боротьби з корупцією.

У свою чергу посол США в Україні Джеффрі Пайетт назвав заяву Лагард про ризик припинення підтримки Фондом черговим аргументом необхідності проведення реформ.

Раніше агентство Bloomberg писало про те, що після відставки міністра-реформатора Айвараса Абромавичуса і його заяв про корупцію у владі, серед інвесторів знову з'явилися страхи про дефолт України через побоювання про уповільнення реформ.

У Держдепартаменті вже заявили, що США хочуть бачити продовження реформ Абромавичуса в Україні. Також посли країн G7 закликали Україну продовжувати курс реформ у співпраці з МВФ.

Джерела DT.UA в Адміністрації президента оцінюють ймовірність відставки прем'єр-міністра і переформатування уряду в 60%. Разом з тим, вони припускають, що склад Кабміну можуть змінити і без звільнення Яценюка. Чим може закінчитися урядова криза в Україні – читайте в статті Юлії Мостової "За ширмою" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі