Питання про будь-які автономії в Україні поки не на порядку денному – Кулеба

Поділитися
Питання про будь-які автономії в Україні поки не на порядку денному – Кулеба Дмитро Кулеба не бачить передумов для автономій в Україні © Прес-служба Кабміну України
Українська держава не вважає представників меншин сепаратистами.

На цей момент на порядку денному немає питань щодо будь-якої національної автономії в межах України, а Берегівський район на Закарпатті не був предметом жодних домовленостей.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в ефірі програми "Право на владу".

итання про автономії, якісь національні автономії на території України наразі не є на порядку денному і я не бачу, як вони можуть на цьому порядку денному з'явитися", - зазначив міністр, додавши, що Берегівський район, зокрема, був, є і буде в складі України, тема його існування не була предметом жодних домовленостей з Угорщиною.

"Ми зараз з вами маємо конкретну ситуацію, коли нам нав'язують цей дискурс: поговорімо про сепаратизм угорський. Я хочу зараз звернутися до всіх українців, до українців будь-якого етнічного походження: Українська держава не вважає ані представників угорської меншини, ані румунської, ані польської, ані будь-яких іншої меншини сепаратистами. Ми з вами одне ціле, наша країна - Україна", - наголосив чиновник додавши, що "не треба нас нацьковувати один з одним".

Читайте також: Генштаб ЗСУ дав Держбюро розслідувань доступ до стратегічного плану застосування армії

Нагадаємо, 29 травня Дмитро Кулеба відвідав Будапешт, де зустрівся зі своїм угорським колегою Петером Сіярто. Міністри закордонних справ обговорили низку проблем у двосторонніх відносинах обох країн.

Як пише в своїй статті для ZN.UA Юрій Ганущак, адміністративними центрами на Закарпатті можуть бути Ужгород, Мукачево та Хуст.

"Лобіювання інших центрів розсварить регіональні еліти і буде представляти загрозу державній безпеці з урахуванням роздування деякими політичними силами як в Україні, так і за її межами національних чинників. Йдеться про Берегівський район", - зазначає автор.

Детальніше про те, чому не потрібно винаходити велосипед, створюючи нові райони, читайте в статті Юрія Ганущака "Нові райони. Експертна карта реформи".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі