Верховна Рада призначила Олега Уруського віцепрем'єр-міністром - міністром з питань стратегічних галузей промисловості. Його кандидатуру підтримали 250 депутатів.
У свою чергу "Слуга народу" віддала 181 голос "за", ОПЗЖ - 22, "Європейська солідарність" - 0, "Голос" - 0, "Батьківщина" - 18, "За майбутнє" - 2, "Довіра" - 15, позафракційні депутати - 12.
У 2014 році Уруський став заступником гендиректора "Укроборонпрому". У наступному році він кілька місяців обіймав посаду глави космічного агентства. На початку двохтисячних у нього була висока посада, коли він був першим заступником голови Держкомісії у справах оборонно-промислового комплексу.
Також свого часу Уруський разом з колишнім секретарем Ради нацбезпеки і оборони Володимиром Горбуліним працював в Національному космічному агентстві та в Комісії з питань оборонно-промислового комплексу. Саме Горбулін запропонував президенту кандидатуру Уруського на посаду віцепрем'єра.
Крім нього, на посаду також претендували завідувач відділом безпеки та оборонно-промислового комплексу в Офісі президента Сергій Тихонов; глава правління ПАТ «ФЕД» Віктор Попов; директор заводу «Іскра» Юрій Пащенко; колишній перший заступник міністра інформаційної політики Віталій Немілостівий.
першим заступником Уруського стане один із претендентів на посаду віцепрем’єра Віталій Немілостівий. Їм належить створити і запустити роботу міністерства, на яке ще навіть не виділили гроші.
Вперше прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс подання на призначення Уруського 10 липня. Однак, через кілька днів документ відкликали.
Таке рішення Кабміну пов'язане з порушенням процедури внесення кандидатури, згідно з яким фракція мала обговорити кандидатуру віцепрем'єра і рекомендувати її Кабміну для внесення на розгляд Верховній Раді. Однак прем'єр-міністр Денис Шмигаль проігнорував цей момент і вніс кандидатуру Уруського безпосередньо без обговорення у фракції "Слуга народу".
14 липня Шмигаль повторно вніс до Верховної Ради подання про призначення віцепрем'єра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості.
ЗМІ звинувачують його в роботі на росіян. Однак, як повідомив сам Уруський ZN.UA, група компаній «Прогресстех», через яку і з'явилися такі звинувачення, була створена в Америці, а кінцевим їх бенефіціаром є колишній військовий Радянської Армії Володимир Кульчицький, який має посвідку на проживання в Україні.