Президент Віктор Янукович звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об'єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, не дав видимих, відчутних результатів, змусив олігархів втягнути кігті - їх вольниця закінчилася.
Про це у своїй статті для ZN.UA пише головний редактор "Дзеркала тижня. Україна" Юлія Мостова.
За даними джерел ZN.UA, канали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом і його старшим сином. Нагорі піраміди - Олександр Гурбич, перевірений з часів донецького губернаторства кадр, що замикається безпосередньо на Олександра Януковича. Під ним - Юрій Чмирь, новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати вироблення і розгін сигналу в ЗМІ. Йому в допомогу - Михайло Погребинський, Ганна Герман і Роман Костриця.
"Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі - Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України - Володимир Грановський, разім'явший інтелектуальні м'язи у спільній роботі з Глазьєвим. Ще трохи організаційних зусиль, необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу - і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір", - йдеться в статті.
"Зрозуміло, найбільш вільним залишиться Інтернет, з якого, за даними соціологів, інформацію отримують 35% громадян країни. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93% все ще продовжують отримувати її з телевізора. А крім того, владою перейдена межа: на потік поставлено такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо - і відеопрослуховування; фейкові повідомлення; атаки на сайти і т.д.", - пише Юлія Мостова.
Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у статті Юлії Мостової "Час бою". !zn
Читайте також:
Перший національний та ТВі "відзначилися" найбільш однобічним висвітленням політичних подій
Азаров: через телеканали "панів олігархів" українцям не дають почути "правду" про дії влади
Частка політичних новин в телеефірі зросла до максимального рівня з 2004 року