Голосів «Слуги» не вистачило: хто голосував за держбюджет-2026

Поділитися
Голосів «Слуги» не вистачило: хто голосував за держбюджет-2026 © Скріншот з відео
Окремі фракції не дали жодного голосу.

Фракції більшості «Слуга народу» не вистачило голосів для ухвалення проєкту закону про державний бюджет на 2026 рік, тому їй довелось залучатись підтримкою інших депутатських груп у Верховній Раді для прийняття закону.

Так, законопроєкт про дежбюджет-2026 підтримали 257 народних депутатів із мінімально необхідних 226, однак із монобільшості за нього проголосували менше двох сотень депутатів із задекларованих 229 членів фракції.

Загалом картина голосування виглядала так:

  • Слуга народу – 193 голоси
  • Платформа за життя та мир - 16
  • Відновлення - 11
  • За майбутнє - 11
  • Довіра - 16
  • Голос - 1
  • Позафракційні - 9

Депутати фракцій «Європейська солідарність» та «Батьківщина» законопроєкт держбюджету не підтримали. Проти документа в парламенті проголосували 37 народних депутатів, ще 24 офіційно утримались. Ще 27 участі в голосуванні не брали.

Зазначимо, що низка депутатів критикували проєкт держбюджету за недоцільні витрати та значний дефіцит на суму $19 млрд.

За даними народних депутатів, навіть президентська фракція тривалий час відмовлялась підтримувати основний фінансовий документ країни на наступний рік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі