МЗС України приступив до підготовки міжнародних переговорів щодо деокупації Криму

Поділитися
МЗС України приступив до підготовки міжнародних переговорів щодо деокупації Криму Кремль намагається робити вигляд, що теми Криму не існує для РФ
МЗС почав організацію міжнародного переговорного процесу в рамках Мюнхенської конференції з безпеки.

У Міністерстві закордонних справ України приступили до виконання завдань, які пов'язані з організацією міжнародних переговорів щодо деокупації Криму в рамках формату "Женева плюс", повідомив директор департаменту політики та комунікацій Мзс Олексій Макєєв.

"Завдання по організації міжнародного переговорного процесу вже є, і ми почали їх реалізовувати в рамках Мюнхенської конференції з безпеки в контакті з іншими країнами світу", – повідомив Макєєв.

Він не уточнив, у чому конкретно полягають ці завдання.

"Я б не хотів зараз говорити докладно. Ця робота почалася. Нам потрібно зрозуміти, яким чином найбільш ефективно ми могли б створити цей переговорний майданчик. Представники Російської Федерації все ще намагаються робити вигляд, що теми Криму не існує для Росії. Тема Криму існує для всього світу. Потрібно зробити так, щоб Російська Федерація, нарешті, це теж зрозуміла", – сказав Олексій Макєєв.

Читайте також: Речник Держдепу запевнив, що США про захоплений Крим не забули

Нагадаємо, 5 лютого міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про намір залучити Туреччину і ряд міжнародних організацій до багатосторонніх переговорів із деокупації Криму у форматі Женева+.

4 лютого Європарламент прийняв резоюцию, в якій підтримав запропонований Україною формат переговорів із деокупації півострова.

У січні Давоському форумі українська делегація заявила про необхідність створення міжнародного дипломатичного форуму, до якого б увійшли Україна, Росія, а також США, Євросоюз і, можливо, Канада та Великобританія.

20 січня президент України Петро Порошенко підписав указ про створення служби з деокупації Криму. Київ має намір запустити в 2016 році дипломатичну ініціативу, спрямовану на відновлення українського суверенітету над тимчасово окупованим півостровом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі