Ми повинні припинити співпрацю Росії, Китаю, Ірану та КНДР — Блінкен

Поділитися
Він наголосив, що їх дії порушили численні резолюції Радбезу ООН. 

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що для того, аби домогтися встановлення миру в Україні, західні союзники повинні зупинити військову співпрацю між Росією, Іраном, Північною Кореєю та Китаєм. Під час виступу на Генасамблеї ООН він нагадав, що Тегеран відправив нещодавно РФ кілька сотень балістичних ракет малої дальності та продовжує постачати дрони-камікадзе. Ба більше, для їх виробництва на території країни-агресора вже навіть побудовано завод.

Зброю та боєприпаси, зокрема ракетно-пускові установки та артснаряди, постачає росіянам і КНДР. 

"Є два негайні і взаємопов'язані кроки, які ми повинні зробити. По-перше, ми маємо відповісти на співпрацю Росії з Північною Кореєю та Іраном, яка зростає, — сказав Блінкен. — ... Їх дії порушили численні резолюції Ради Безпеки ООН, за які проголосувала РФ та як постійний член несе особливу відповідальність за їхнє виконання". 

Держсекретар згадав і про Китай, який, бувши постійним членом Радбезу ООН, є провідним постачальником верстатів, мікроелектроніки та інших товарів у Росію. Їх агресор використовує для відновлення, поповнення запасів та нарощування своєї військової машини. 

Нагадаємо, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики Едвард Лукас заявив, що стримування засноване на факторі "ouch" — страшу перед потенційною відповіддю. Та у Заходу, коли йдеться про Росію, Іран та Китай, цього немає.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі