Луценко заявив про відсутність результатів у роботі НАБУ

Поділитися
Луценко заявив про відсутність результатів у роботі НАБУ Луценко заявив, що "проблему" з Ситником треба вирішувати
Генпрокурор розкритикував Артема Ситника і очолюване ним відомство.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник не демонструє результатів своєї роботи на посаді. За його словами, протистояння між Бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою є "безглуздим", лідерам відомств слід знайти "спосіб спілкування та роботи заради суспільного інтересу".

"Всіх обізвати корупціонерами, негідниками, які хочуть зла всій країні – це дуже легко, але це дорога в нікуди. Це дорога в нікуди, за якою, на жаль, вперто йде керівництво НАБУ. Так, я розумію, що після цього інтерв'ю маса борців з корупцією, які живуть за рахунок іноземних грантів, скажуть, що я знову дискредитую НАБУ. Я просто цитую, що у них немає результатів. Їх не існує", - заявив Луценко в інтерв'ю "ТСН.Тиждень".

За словами генпрокурора, директор НАБУ повинен або попросити допомоги у іноземних чи українських фахівців, або визнати, що це не в його можливості. Також Луценко заявив про те, що єдиний метод оцінити роботу Ситника на посаді глави НАБУ – провести відкритий аудит роботи двох структур.

"Якщо справа дійсно персонально у Ситнику, значить треба цю проблему вирішувати. Якщо питання є, скажімо, до законності функціонування механізму, напевно, треба поправити. Але далі робити вигляд, що все добре вже неможливо", - сказав глава ГПУ.

Раніше Луценко повідомив про те, що його підлеглі вручать Ситнику підозру після того, як слідство встановить дату його розмови з журналістами. За його даними, під час цієї зустрічі керівник НАБУ міг розголосити матеріали справи про незаконне збагачення прокурора Костянтина Кулика. Луценко пояснив, що слідчі зможуть встановити дату після того, як отримають доступ до інформації з телефонів журналісток Наталії Седлецької та Крістіни Бердинських.

Нагадаємо, що 27 серпня Печерський суд надав слідчому ГПУ доступ до телефонних розмов, матеріалів SMS-листування, речей і документів Наталії Седлецької за період з 19 липня 2016 року по 16 листопада 2017 року.

Редакція "Радіо Свобода", журналісти інших видань, журналістські й антикорупційні організації висловили обурення у зв'язку з діями суду та прокуратури. У США та Євросоюзі висловили стурбованість у зв'язку з ситуацією, що склалася.

Пізніше Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу Седлецької на постанову Печерського суду і дозволив ГПУ надати доступ до меншого обсягу даних з телефону.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі