Кулеба: «Україна попросила Британію надати додаткове оборонне озброєння»

Поділитися
Кулеба: «Україна попросила Британію надати додаткове оборонне озброєння» © unsplash/emily5370
Глава МЗС зазначив, що також буде звертатися за військовою допомогою до США.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна попросила Велику Британію надати додаткове оборонне озброєння, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні вранці я надіслав листа на адресу міністра закордонних справ Великої Британії з проханням про надання додаткового оборонного озброєння Україні. З таким же проханням сьогодні я буду звертатися до своїх співрозмовників у Сполучених Штатах. Оскільки Україна наразі не є членом жодного об'єднання колективної безпеки і, по суті, на жаль, наша держава не має гарантій безпеки, то найкращою нашою гарантією буде дипломатія та армія", - наголосив Кулеба.

За словами глави МЗС,  Україна мобілізовуватиме весь світ для того, щоб отримати все необхідне для зміцнення її обороноздатності.

Нагадаємо, ввечері 21 лютого президент РФ Владімір Путін підписав указ про визнання незалежності «ДНР» та «ЛНР»та договори з кожною з них щодо співпраці у плані оборони, після чого на територію окупованої частини України вжевідкрито увійшла російська військова техніка. Терористи вимагають «повернути» їм усю територію Донецької та Луганської областей, тож зараз є ризик значного загострення війни на Донбасі.

Детальніше про те, що означає рішення Путіна, читайте у статтіТетяни Силиної «Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України?»

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі