Порівняно з набором кримінальних проваджень стосовно команди призначенців від П.Порошенка, що перебувають у слідчих Нацполіції, СБУ, прокуратури, ДБР, НАБУ, фіскальної служби, команда президента-втікача їм навіть у підметки не годиться. Навряд чи найближчим часом можна очікувати швидких результатів і посадок у цих справах. Швидше за все, якась перспектива може з'явитися після початку каденції новообраного президента, якщо він, звичайно, не стане жертвою своєї кадрової політики в правоохоронних органах і в самому "Укроборонпромі".
Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Менделєєв. На його думку, у вустах гаранта, який залишає посаду, аудит, найімовірніше, означає відволікання на негодящий об'єкт.
"Зрозуміло, що знайти міжнародних аудиторів, які мали справу з бухобліком на державних підприємствах, та ще й із допуском до державної таємниці, - річ складна, але аж ніяк не нездійсненна, особливо якщо на кону сума в 5 млн дол., які можна витратити на аудит підприємства, що підлягає ліквідації, - зазначає експерт. - Голова профільного комітету Верховної Ради С.Пашинський і наступник звільненого з апарату РНБО Гладковського-Свинарчука С.Кривонос, наполягаючи на ліквідації "Укроборонпрому", фактично підтвердили, що саме кадрова політика чинного президента призвела до розквіту махрової корупції у сфері ОПК".
Детальніше про можливу ліквідацію "Укроборонпрому" і реформування оборонно-промислового комплексу читайте у статті Дмитра Менделєєва "Оборонпром: операція "ліквідація" або епоха відродження..." у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".