Кремль замовив три доповіді на 1,5 мільйона рублів по Україні

Поділитися
Кремль замовив три доповіді на 1,5 мільйона рублів по Україні Кремль замовив три доповіді по Україні
Росію зацікавили реформа місцевого самоврядування в Україні, профспілкові організації та можливий економічний ефект від приєднання держав близького зарубіжжя до Митного союзу і Єдиного економічного простору.

Кремль розмістив тендер на вивчення ситуації в Україні, в тому числі і ефекту від приєднання її до Митного союзу. Замовлення були оприлюднені Управлінням справами президента Росії ще 8 липня на сайті Держзакупівель РФ.

Так Кремль розмістив заявки на підготовку аналітичних доповідей за трьома темами: "Реформа місцевого самоврядування як чинник регіонального розвитку на Україні", "Профспілкові організації України як чинник соціально-економічного розвитку держави", а також "Можливий економічний ефект від приєднання держав близького зарубіжжя до Митного союзу і Єдиного економічного простору".

Максимальна ціна за цими трьома лотами становить 1,45 мільйона рублів.

Як зазначено у конкурсній документації, мета доповіді про місцевому управлінні - це аналіз наслідків реформи місцевого самоврядування в Україні з точки зору перспектив розвитку відносин центру, регіонів і муніципалітетів.

Згідно з документами, це необхідно для вдосконалення підходів до визначення перспективних напрямків розширення гуманітарного співробітництва суб'єктів Російської Федерації з регіонами України.

У доповіді про профспілкових організаціях, Кремль цікавить визначення форм участі українських профспілкових організацій у реалізації міжнародних гуманітарних та правозахисних проектів в контексті вирішення завдання щодо розвитку інститутів "народної дипломатії" на пострадянському просторі.

"Мета - аналіз ступеня і форм впливу профспілкових організацій на розвиток соціально-економічних і політичних процесів на Україні", - сказано в документі.

Метою третього доповіді є отримання рекомендацій у контексті інтеграційних процесів на євразійському просторі.

"Мета - аналіз економічних переваг і витрат приєднання держав близького зарубіжжя до Митного союзу і Єдиного економічного простору, визначення економічних чинників активізації інтеграційних процесів на Євразійському просторі для кожної держави регіону", - сказано в документі.

У доповіді повинна бути оцінка поточної економічної ситуації держав близького зарубіжжя і ймовірний економічний ефект від їх приєднання до МС і ЄЕП.

Крім того, повинен бути аналіз діючої в країнах найближчого зарубіжжя нормативно-правової бази, що стосується взаємодії з МС і ЄЕП.

Повинен бути наданий аналіз можливих проблем, ризиків і витрат для держав близького зарубіжжя у випадку їх приєднання до МС і ЄЕП або використання ними окремих інтеграційних інструментів та запропонувати шляхи їх подолання.

Також у доповіді повинен містити прогноз сценаріїв економічного розвитку держав близького зарубіжжя у випадку їх приєднання до МС і ЄЕП, повинні бути прораховані ефекти в соціальній сфері від приєднання держав близького зарубіжжя до МС і ЄЕП.

Також переможець тендеру має "підготувати висновки і практичні рекомендації виробленні підходів до процесів взаємодії Російської Федерації з державами близького зарубіжжя по лінії ТС і ЄЕП на поточний період".

Терміни виконання робіт - листопад 2013 року. !zn

Читайте також:

Російський план, осмислений і нещадний

Про комплекс заходів щодо залучення України в євразійський інтеграційний процес

Росія готується посилити митний контроль у відповідь на зближення України і ЄС

Ми довго мовчки відступаємо, або "Їй не сподобалося-3"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі