Країни G7 обговорюють санкції проти компаній з Китаю, Ірану та КНДР за допомогу Росії – Bloomberg

Поділитися
Країни G7 обговорюють санкції проти компаній з Китаю, Ірану та КНДР за допомогу Росії – Bloomberg © depositphotos.com
Їх хочуть узгодити до річниці повномасштабної війни в Україні.

G-7 розглядає можливість введення санкцій проти китайських, іранських та північнокорейських компаній за постачання Росії запчастин та технологій військового призначення. Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією агентства, санкції хочуть узгодити до 24 лютого – річниці російського вторгнення на територію України.

Одне з джерел агентства зазначило, що наразі ці переговори перебувають на стадії формування, і дії окремих країн G-7 можуть не збігатися з діями інших. За словами співрозмовника, перелік компаній, які будуть включені у санкційний пакет, також наразі узгоджують. 

Ці санкції будуть спрямовані на те, щоб перервати потік матеріалів військового призначення до Росії через треті країни, які допомагають обходити санкції.

Держсекретар Ентоні Блінкен збирався обговорити питання поставок китайськими компаніями товарів військового призначення до Росії із Сі Цзіньпінем під час поїздки до Пекіна, яка була відкладена після скандалу із китайською шпигунською повітряною кулею, збитою над США.

Союзники України вже наклали санкції на іранські фірми, які, як стверджується, постачають Росії безпілотники, і зараз прагнуть розширити ці заходи. Вони також закликали Північну Корею надати Москві боєприпаси. І Іран, і Північна Корея заперечують допомогу Росії в її війні. Деякі країни G-7 вважають, що китайські фірми продають технологічні компоненти, такі як мікрочіпи, які приносять користь Росії у військовому плані.

Дипломатичні зусилля також спрямовані на усунення будь-яких можливих лазівок у санкціях, якими може скористатися Росія, через такі країни, як Об'єднані Арабські Емірати, Туреччина та Індія.

Нагадаємо, Євросоюз та G7 затвердили «стелю» цін на нафтопродукти з РФ. Обмеження встановлені на рівні 100 доларів за барель на бензин та дизельне пальне, а також 45 доларів – на продукцію з низькою доданою вартістю.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі