Першим після доповідей та запитань взяв слово керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко. Він заявив, що замість боротьби з корупцією НАБУ і САП, чиї керівники отримують "космічні зарплати", займаються самопіаром і "обслуговують інтереси політичних кланів". Він дорікнув керівникам антикорупційних органів, що працівники прес-служби "отримують по 60 тисяч зарплати, і часто в інтернеті бачимо платну рекламу".
При цьому Ляшко, який перед тим злісно відбивався від іронії Назара Холодницького про мрію "великих лотерейних виграшів", закликав парламентарів якнайшвидше обрати аудитора НАБУ. Що стосується САП, то на думку Ляшка, керівнику САП потрібно "піти у відставку на час розслідування".
Недостатньою інтенсивністю роботи Ситнику та Холодницькому, як пише "Українська правда", дорікнула і Вікторія Войціцька, яка взяла слово від "Самопомочі". Вона перелічила найбільші, на її погляд, приклади корупції в країні і звернулася до керівників НАБУ й САП із закликом якісніше виконувати свої обов'язки.
Від фракції "Народний фронт" виступив її голова Максим Бурбак, який, як і Ляшко, обурився рівнем зарплат в антикорупційних органах. За словами лідера "Народного фронту", Ситник і Холодницький лише виконують "замовлення політичних угрупувань" та паряться з допомогою публічного конфлікту.
У "Батьківщині" теж дорікнули керівникам неефективністю роботи, але Сергій Власенко, який взяв слово від фракції, головною причиною цього назвав вплив на них Адміністрації президента та інших представників влади. Він двічі закликав Ситника та Холодницького "розірвати пуповину залежності", маючи на увазі президента, і "стати реально незалежними".
Представник групи "Воля народу" Сергій Шахов не був настільки категоричним, як інші, але заклика керівників антикорупційних бюро і прокуратури краще виправдовувати довіру суспільства. При цьому Шахов дорікнув, що вони не перевіряють на корупцію луганського губернатора Юрія Гарбуза.
Проте найкатегоричнішим і гучнішим був Олексій Гончаренко, який взяв слово від фракції "Блок Петра Порошенко". Він накинувся на керівників НАБУ і САП з різкою критикою і здебільшого повторив претензії Ляшка і Бурбака. Також згадав про мільярдні витрати бюджету на антикорупційні органи, про відсутність притягнутих до відповідальності корупціонерів, про конфлікт між Ситником і Холодницьким та про необхідність термінового аудиту НАБУ і САП.
При цьому жоден із представників фракцій так і не намагався розібратись, чи дійсно були порушення закону у діях керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Самі ж керівники антикорупційних органів ще на початку своїх виступів зазначили, що депутати причетні до багатьох їхніх розслідувань, тому не можуть бути неупередженими.
Нагадаємо, 4 квітня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Серед п'яти оприлюднених фрагментів мова йде про стримування Назаром Холодницьким розслідування кількох антикорупційних проваджень.