Комітет ВР підтримав законопроєкт Зеленського про множинне громадянство

Поділитися
Комітет ВР підтримав законопроєкт Зеленського про множинне громадянство © Depositphotos / korobskyph
У комітеті пояснили, що на що може вплинути законопроєкт.

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції ТОТ України, нацменшин і міжнаціональних відносин підтримав законопроєкт про множинне громадянство, повідомили у пресслужбі ВРУ. Таке рішення комітет ухвалив під час засідання, 6 січня.

У комітеті вважають, що президентський законопроєкт «актуалізує положення законодавства у сфері міграції та громадянства, зокрема щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України». Крім того, комітет вирішив, що документ може вдосконалити правове регулювання питань з приводу статусу іноземців та осіб без громадянства, які у складі ЗСУ та інших утворених відповідно до законодавства формувань захищають Україну.

Нагадаємо, 22 січня президент Володимир Зеленський вніс на розгляд ВРУ проєкт закону №10425, який дозволить запровадити в Україні інститут множинного громадянства. Він передбачає дозвіл на отримання громадянства нашої держави всіма етнічним українцям та їхніми нащадками у різних країнах світу, окрім Росії.

Реінкарнація ідеї «багатьох паспортів», про яку оголосив у День соборності України Володимир Зеленський, знову викликала неабиякий резонанс у суспільстві. Зокрема тому, що сьогодні 6 357 100 українських біженців перебувають за кордоном і, ймовірно, перед багатьма з них стоїть питання: як отримати нове громадянство, не втративши українського? Але чи дає новий законопроєкт відповідь на нього? Про це в статті «Як отримати другий паспорт. Множинне громадянство — правда чи фейк?» пише директор «Інституту міста» Олександр Сергієнко.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі