Комітет Ради схвалив зконопроект "Про медіа"

Поділитися
Комітет Ради схвалив зконопроект TK Media
"Слуги народу" одноголосно підтримали законопроект, всупереч протестам журналістів і блогерів.

Парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект №2693 Про медіа як доопрацьований до першого читання. Про це повідомив глава Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook в середу, 1 липня.

"Слуги народу в парламентському комітеті дружньо ігнорують звернення журналістських організацій, ЗМІ, інформагентств, журналістів і блогерів..."За"- Слуга народу (в лідерах - Микита Потураєв і Євгенія Кравчук). Утримався Гео Лерос", - повідомив він.

За даними Томіленка, проти виступили Олександр Абдуллін (Батьківщина), Ірина Констанкевич (За майбутнє), Юрій Павленко, Ренат Кузьмін і Олександр Качний (всі - ОПЗЖ).

"Але свобода слова є. Продовжуємо за неї боротися!", - запевнив Томіленко.

Крім того, на засіданні створено підкомітет з питань розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації. Його очолив Олександр Качний з «Опозиційною платформи - За життя», який в 2010-2014 роках був головою Київської облради.

Крім того, змінився голова підкомітету з питань культурної політики. Цей пост залишив Гео Лерос ( «Слуга народу»), замість нього члени комітету обрали Миколу Княжицького з «Європейської солідарності».

Гео Лерос залишився заступником голови комітету. Він пояснив ротацію в підкомітеті потребою в балансі сил влади і опозиції.

Таким чином, зараз в комітеті є 6 підкомітетів з питань: культурної політики (очолює Микола Княжицький), інформаційної політики (очолює Євгенія Кравчук), туризму і курортів (очолює Дмитро нальотів), сім'ї та дітей (очолює Тетяна Рябуха), кінематографа і реклами ( очолює Павло Сушко), розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації (очолює Олександр Качний).

Нагадаємо, 17 січня Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект № 2693 "Про медіа".

Новий законодавчий акт повинен стати комплексним документом, який прийде на зміну кільком медійним законам: про телебачення і радіомовлення, про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, про інформаційні агентства, про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів, про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі