Коаліція "Батьківщини" та "Слуги народу": депутати обох фракцій прокоментували можливу взаємодію

Поділитися
Коаліція © Верховна Рада
У монобільшості вважають, що з боку "Батьківщини" щодо СН існує недружня риторика. 

Депутати фракцій "Батьківщина" та "Слуга народу" прокоментували можливість створення коаліції. В ефірі телеканалу "Україна 24" глава СН Олександр Корнієнко заявив, що офіційних листів про спільну роботу від можливих союзників не надходило. 

«Публічна комунікація з використанням термінів „безлика маса невігласів“ від лідера фракції, яка пропонує себе і свою політсилу в коаліцію…не думаю, що це дружня промова, яка нас наблизить до результативних переговорів. Щодо коаліції можуть бути різні розмови, ми неодноразово коментували, що говорити треба про принципи, програми, що в них є схожого, поки я бачу одні протилежності. Позиція щодо земельної реформи стала таким наріжним каменем», — сказав Корнієнко.

Депутат від "Батьківщини" Валентин Наливайченко заявив, що для його фракції важливо відстояти позицію українців, які виступають проти відходу іноземним юридичним особам вітчизняних земель. 

Корнієнко на це відповів, що з боку "Батьківщини" щодо СН існує недружня риторика. 

«Ми, як кажуть на Заході, deeply concerned, трохи стурбовані», — додав він.

Нагадаємо, на позачергових виборах в 2019 році до Верховної Ради пройшли 254 депутатів від президентської партії «Слуга народу». Станом на початок лютого у фракції «слуг» залишилося 245 осіб - останнім виключеним з неї на сьогодні став народний депутат Олександр Дубінський.

На початку січня США ввели санкції проти сімох громадян України і чотирьох українських компаній. Під обмеження потрапив депутат Олександр Дубінський. Президент Володимир Зеленський запропонував Дубінському добровільно вийти з фракції «Слуга народу», але той відмовився.

15 березня Дубінського виключили з партії за грубе порушення статуту і дискредитацію «Слуги народу» проведенням власної «конференції», метою якої стало збереження на посаді голови партійного осередку в Київській області.

Підставою для санкцій стала публікація «плівок Деркача» і «розкрутка» цієї теми в медіа з метою вплинути на результати виборів президента США. Аудіоматеріали мали свідчити  про начебто вплив нинішнього президента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. Ексрегіонала Андрія Деркача у США визнано агентом РФ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі