Клімкін поділився враженнями про Мюнхенської конференції

Поділитися
Клімкін поділився враженнями про Мюнхенської конференції Клімкіна дратує "диванна позиція" деяких європейських політиків © facebook.com/UkraineMFA
Глава МЗС висловив надію, що НАТО і ЄС оцінять внесок України у глобальну безпеку.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін по завершенню Мюнхенській конференції з безпеки констатував, що агресія РФ проти України досі сприймається багатьма як якесь "драматичне кіно". У той же час, на думку голови МЗС, кількість тих, хто усвідомлює необхідність жорсткої протидії Кремлю, постійно зростає.

"Після двох днів занурення в реальність Мюнхенській конференції з безпеки маю багато думок. Загалом, оптимістичних, але іноді, на жаль, все ж не дуже світлих. Російська агресія проти України досі сприймається багатьма як драматичне кіно, яке вони дивляться зі своєї комфортної диванної реальності. Очевидно, так декому зручніше. І це, звичайно, дуже дратує", - написав дипломат на своїй сторінці в Facebook в неділю, 17 лютого.

Клімкін наголосив, що протидіяти російської агресії з "комфортної спостережної позиції" неможливо.

"Остаточної відповіді, що і як потрібно робити, поки немає. Як і немає відповіді, як протистояти тенденції, що світ стає все більш небезпечним. Але розуміння щодо джерела цієї небезпеки є майже у всіх", - зазначив міністр.

Голова МЗС висловив надію, що НАТО і Євросоюз ще оцінять внесок України у глобальну безпеку.

"З такими темпами майбутній глобальний світ ризикує бути дуже злим. Трансатлантичне співтовариство і Європа ще оцінять значення України і наш внесок у глобальну безпеку і стабільність. І ми готові це обговорювати. Це, насправді, для мене головні висновки нинішнього Мюнхена", - підсумував міністр.

Нагадаємо, 15-17 лютого в Мюнхені проходила щорічна конференція з питань безпеки. На її полях президент України Петро Порошенко зустрівся з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом і віце-президентом США Майком Пенсом. Учасники конференції обговорювали, зокрема, протидії російській загрозі та новий пакет санкцій проти РФ за агресію в Керченській протоці.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Евгений Буравлев
18 Лютого 2019, 08:37
Якщо світ хоче існувати у мирі, то світ має протистояти руйнуванню мирних принципів закладених після 2-ої світової війни. Якщо світ має намір зберігти Землю, як домівку людства, що не забруднена/заражена радіацією, то світ має дотримуватися Будапештських домовленостей. І, взагалі, якщо світ хоче вижити, то він має жорстко вплинути на агресію РФії.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі