Автор визнає, що для країни, яка протистоїть військовій агресії, протидія змінам клімату не є пріоритетом, та часто сприймається як проблема, далека від нагальних потреб населення.
"Однак кліматична політика має цілком практичні результати - зниження тарифів на комунальні послуги при енергоефективності, доступність відновлюваної енергії, покращення здоров'я населення завдяки поліпшенню стану довкілля, впровадження нових технологій на виробництві та зниження собівартості товарів", – йдеться в статті.
За словами автора, 72 мери українських міст – членів Асоціації "Енергоефективні міста України" та 110 українських міст – підписантів Угоди мерів по клімат та енергію підписали звернення до української влади з вимогою прийняття законопроектів, які "дозволять зменшити витрати за платіжками та з обслуговування будинків, зменшать антропогенне навантаження на навколишнє середовище та забезпечать комфорт для городян".
Детальніше про переваги "зеленої політики", а також про опір політиків і громадянського суспільства США рішенню Трампа вивести США з Паризького угоди читайте у статті Олексія Рябчина "Штати проти Білого дому: чому не є всесильним Трамп" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".