«Прем'єр-міністр Криму виступив 23 травня, і в той же день до мене прийшли працівники прокуратури. Думаю, тут прямий зв'язок...Але я людина віруюча і твердо переконаний, що всі, хто сьогодні зневажає закон і інтереси людини праці, будуть покарані Богом», - сказав В.Хара в інтерв'ю газеті «2000».
Голова Федерації профспілок вважає також, що президент України Віктор Янукович розставить усі крапки над «і», як тільки дізнається про події.
«Я твердо переконаний, що Віктор Федорович не знає всіх подробиць і до цього абсолютно непричетний. Я вірю, що наша перша зустріч з ним поставить все на свої місця. І я не приховую, що розділяю погляди президента і є його прихильником», - зазначив В.Хара.
Народний депутат України (Партія регіонів) вважає, що головними мотивами дій прокуратури є бажання вивести профспілкові об'єкти у держмайно для того, щоб роздати його у приватні руки.
«У Криму їх не цікавлять санаторії, їм потрібна кримська земля, на якій вони розташовані. На жаль, органи Генпрокуратури опустилися до рівня «столу замовлень» при виконанні вимог Василя Джарти», - впевнений В.Хара.
Раніше прокуратура Криму порушила понад 20 справ за фактами злочинів при розпорядженні майном і землями «Укрпрофоздоровниці». Такі дії правоохоронних органів викликали кілька пікетів ФПУ під стінами Генпрокуратури.
Хара натякнув Джарти, що його покарають Бог і Янукович
01 липня, 2011, 07:33
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
