Гризлов назвав умови для обміну полоненими у форматі "усіх на усіх"

Поділитися
Гризлов назвав умови для обміну полоненими у форматі Гризлов наполягає на широкій амністії для бойовиків © 112 Україна
Парламентер Путіна стверджує, що вирішення питання про відновлення обміну полоненими залежить від виконання "Мінська".

Україна повинна прийняти закон про амністію для реалізації принципу обміну полоненими у форматі "усіх на усіх", заявив повноважний представник Російської Федерації в Тристоронній контактній групі по врегулюванню ситуації в Донбасі Борис Гризлов.

Гризлов, коментуючи обмін полоненими 20 лютого, заявив, що це "скромний, але значущий результат переговорів Контактної групи, які відбулися 17 лютого".

За його словами, сторонам вдалося досягти домовленості щодо відновлення "обміну полонених і незаконно утримуваних осіб". При цьому Гризлов підкреслив, що стратегічне вирішення питання відновлення обміну полоненими лежить в площині послідовного виконання Мінських угод.

"Це означає: звільнити полонених і незаконно утримуваних осіб на основі принципу "всіх на всіх". А для цього, в свою чергу, потрібна широка амністія", - заявив він.

Напередодні президент Петро Порошенко повідомив, що Україна і проросійські бойовики "ДНР" здійснили обмін полоненими. З полону були звільнені троє українських військових.

Як писало DT.UA, у списку для потенційного обміну, який у минулому році передали Києву сепаратисти, - близько 1200 осіб. За нашими відомостями, українській владі вдалося встановити місцезнаходження понад 400 полонених українців.

Як стверджують наші інформатори, у цьому списку чимало імовірно загиблих в зоні проведення АТО. Трапляються також громадяни, сам факт існування яких не підтверджений. Створюється враження, що "вождів" ОРДЛО цікавить не стільки звільнення "своїх", скільки привід погаласувати про масові політичні репресії в Україні".

На думку уповноваженого президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко, Російська Федерація може блокувати обміни полоненими, щоб використовувати їх для ослаблення санкційного тиску з боку Європейського союзу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі