Гриценко озвучив першочергові законодавчі ініціативи на посаді президента

Поділитися
Гриценко озвучив першочергові законодавчі ініціативи на посаді президента Гриценко пообіцяв "відрізати" правоохоронців від бізнесу і все-таки ліквідувати податкову міліцію
Лідер "Громадянської позиції" має намір, у першу чергу, спрямувати зусилля на дерегуляцію економіки, зниження тиску на бізнес, зміну виборчого законодавства і боротьбу з корупцією.

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко пообіцяв після обрання на пост глави держави висунути ряд першочергових законодавчих ініціатив, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату і зростання економіки, боротьбу з корупцією, зміну виборчого законодавства, а також приділяти більше уваги проблемі екологічної безпеки.

"Є цілий блок економічних ініціатив... дерегуляторного характеру, які дозволять підняти економіку", - заявив лідер "Громадянської позиції" в ефірі програми "Зворотній відлік" в ефірі "Суспільного" увечері в середу, 28 березня.

Гриценко також вказав на необхідність позбавити правоохоронні органи можливості втручатися в роботу бізнесу, фактично блокуючи її.

"Позбавити СБУ, прокуратуру, Нацполіцію та інших... можливості впливати на економічний процес", - заявив політик. Пізніше, говорячи про податкову міліцію, Гриценко пообіцяв, що її буде нарешті ліквідовано.

Лідер "Громадянської позиції" також заявив, що ініціюватиме перевірку високопосадовців на поліграфі, легалізацію провокації хабара правоохоронними органами, а також посилення відповідальності для суддів корупціонерів - аж до довічного ув'язнення з конфіскацією майна.

У сфері законодавства про вибори кандидат у президенти пообіцяв ініціювати законодавчу заборону на "шалену політичну рекламу на центральних каналах", а також докласти максимум зусиль, щоб переконати депутатів підтримати перехід до пропорційної виборчої системи з відкритими списками і відмовою від "мажоритарки".

"Це дозволить включити соціальні ліфти... Ми знайдемо аргументи", - висловив упевненість Гриценко.

Кандидат також запевнив, що буде домагатися введення реальної відповідальності за неперсональне голосування депутатів і систематичні прогули засідань.

"Будуть і екологічні ініціативи. Одна з них – це онлайн-контроль викидів в атмосферу, землю, воду. А не тільки періодичний контроль", - додав політик.

Гриценко уточнив, що частина цих норм може бути реалізована в законопроектах, частина – в президентських указах і рішеннях Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомляло авторитетне американське видання The New York Times, західні дипломати сумніваються в готовності Петра Порошенка, Юлії Тимошенко чи Володимира Зеленського ефективно проводити реформи і боротися з корупцією.

Нагадаємо, 1 березня лідер "Самопомочи" і мер Львова Андрій Садовий повідомив, що не балотуватиметься в президенти і підтримає лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка. Гриценко подякував Садовому за державницьке рішення, а пізніше заявив, що хотів би бачити мера Львова на посаді прем'єр-міністра.

Гриценко також представив кандидатів, яких він має намір призначити на п'ять ключових посад після обрання на пост президента: ГПУ очолить Давид Сакварелідзе, Нацбанк - Олександр Савченко. Міноборони - Іван Апаршин. СБУ - Віктор Трепак. МЗС - Світлана Заліщук.

25 березня Гриценко підписав меморандум з головою "Української асоціації власників зброї" Григорієм Учайкіним, зобов'язавшись докласти максимум зусиль для забезпечення права українців на збройний захист.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі