"Коли я проходила люстраційні перевірку, мене викликали в Фіскальну службу для підтвердження майна, відповідно, я давала пояснення, які потім зіставлялися з коштами та майном", – сказала Корчак.
"Тому, коли ми говоримо про запуску системи електронного декларування, не потрібно забувати, що тепер всі папірці, які називаються договорами, квитанціями та розписками, необхідно складати в скриню", – додала вона в інтерв'ю "Українським новинам".
За словами Корчак, ці документи будуть пояснювати той чи інший факт одержання коштів або майна.
Також голова Національного агентства з запобіганню корупції зазначила, що не вважає себе наближеною до колишнього прем'єра Арсенію Яценюку та міністру юстиції Павло Петренко.
"Як я можу вважати себе людиною, якщо в своєму житті я сама домоглася всього. Єдине, що нас об'єднує - Чернівецький університет. Хіба я винна, що коли-то КНУ Шевченка направив мене в Чернівці. Це якраз був перший випуск студентів, коли, власне, закінчував навчання Арсеній Петрович. Я його особисто не вчила і лекцій йому не читала", – сказала вона.
За її словами, ніяких преференцій оточення екс-прем'єра з боку НАПК не буде.
"Вони що, в житті мені допомогли? Або з роботою? Якщо була б така сильна дружба, НАПК не розміщувалося в такому приміщенні, як зараз. Це все надумано!" - зазначила Корчак.
Вона додала, що з Яценюком перетиналася один раз, ще коли той був викладачем.
47-річна Наталія Корчак – доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін Національної академії прокуратури України. Згідно декларації, за 2014 рік заробила 163 тисячі гривень зарплати.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) з 15 серпня має запустити систему електронного декларування для чиновників, що є ключовою умовою надання Україні безвізового режиму.
Декларації будуть подаватися через сайт НАПК шляхом заповнення відповідних форм.
Перевірка декларацій покладено на Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя.