"Свою частку в "плюсах" у 5% продаю інвестиційній компанії. Є хороша компанія, нарешті буду при грошах", - заявив Ткаченко на зустрічі з журналістами.
Інший бізнес Ткаченко передав в управління юридичній компанії, назвивати її новообраний депутат відмовився. За його словами, журналісти, які володіють частками холдингу і стали депутатами, також планують продати їх.
Олександр Ткаченко очолював медіахолдинг Ігоря Коломойського з 2008 року, він залишається почесними президентом телеканалу "1+1".
У зв'язку зі звільненням Ткаченка телегрупа "1+1 media" змінює структуру управління холдингу. До складу правління увійшли: керівниця 1+1 Digital Ганна Ткаченко, голова Shared Services Ярослав Пахольчук, керівник телевізійного бізнесу Максим Кривицький, гендиректор ТРК Студія 1+1 В'ячеслав Мієнко, фіндиректор Дмитро Тузов та директорка з маркетингових комунікацій Світлана Павелецька.
Ткаченко обраний до Верховної Ради нового скликання за списком пропрезидентської партії "Слуга народу" (дев'ятий номер). Він також вважається одним з кандидатів на посаду голови Київської міської державної адміністрації.
Як повідомлялося, раніше в "Слузі народу" визначилися з кандидатурами на місця керівників очільників парламентських комітетів і співкерівників фракції. Так, призначити головою гуманітарного та інформаційного комітету планують Олександра Ткаченка.
Крім цього, президент Володимир Зеленський планує звільнити Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації та призначити на це місце Олександра Ткаченка. Кадрові зміни планували провести ще до парламентських виборів.