У "Слуги народу" визначили кандидатів у замфракції та голів комітетів — ЗМІ

05 серпня, 2019, 15:24 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Андрій Герус може очолити комітет із питань паливо-енергетичного комплексу.

У "Слуги народу" визначили кандидатів у замфракції та голів комітетів — ЗМІ
© sluganarodu.ua

У президентській партії "Слуга народу", яка отримала абсолютну більшість місць у парламенті дев'ятого скликання, вже визначили попередній список кандидатур від партії на місця керівників голів парламентських комітетів і соруководителей фракції, пише "Новое время".

Крім того, що спікер парламенту передбачуваний Дмитро Разумков, а віце-спікер Руслан Стефанчук, а глава фракції стане Давид Арахамія, але є ще й список заступників глави фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзик)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

У той же час кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді, за словами видання, виглядають так:

1. Данило Гетманцев - комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один - податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

2. Дмитро Наталуха - комітет з питань економічної політики

3. Юрій Арістов - комітет з питань бюджету

4. Олександр Ткаченко - гуманітарний та інформаційний комітет

5. Сергій Бабак - комітет з питань науки і освіти

6. Михайло Крячко - комітет з цифровізації та IT

7. Ірина Венедиктова - комітет з питань правової політики і правосуддя

8. Микола Сольський - комітет аграрної політики і земельних відносин

9. Анастасія Красносільська - комітет з питань запобігання та протидії корупції

10. Денис Монастирський - комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11. Андрій Герус - комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12. Владислав Криклій - комітет з питань інфраструктури

13. Андрій Клочко - держбудівництва, місцевого самоврядування

14. Олександр Завітневич - комітет з питань національної безпеки і оборони

15. Михайло Радуцький - комітет з питань охорони здоров'я

16. Олег Бондаренко - комітет з питань екологічної політики

17. Сергій Кальченко - комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18. Богдан Яременко - комітет з питань закордонних справ

19. Марія Мезенцева - комітет з питань європейської інтеграції

20. Галина Третьякова - комітет з питань соцполітики.

Партія "Слуга народу" провела у Трускавці тренінг для своїх новообраних депутатів, ні один з яких раніше не працював у парламенті. Усі витрати на навчання своїх делегатів у владу партія взяла на себе, а це за підрахунками журналістів обійшлося близько $ 330 тис.

По матерiалам: Новое время / Підготував : Ирина Знась
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Ентер або кнопку нижче відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК