Гальмує турборежим: Зеленський поскаржився на коронавірус

Поділитися
Гальмує турборежим: Зеленський поскаржився на коронавірус Зеленський розповів про свій нелегкий досвід роботи президентом © РБК-Україна
Президент запевнив, що не збирається здаватися, хоча графік роботи виявився для нього надто напруженим.

Президент Володимир Зеленський стверджує, що реформувати країну йому і його команді заважає пандемія коронавіруса.

"Ми вже зробили багато. На жаль, виклики, такі як, наприклад, епідемія коронавіруса, дещо стишує наш турборежим", - заявив глава держав у коментарі "BBC Україна" з нагоди першого року президентства.

Зеленський також констатував, що бути президентом – це нелегка робота, яка забирає багато сил і часу.

"Що стосується президентства, я не приховую, що це нелегка робота. Вона дуже вимоглива і відповідальна. І саме тому я не маю права зупинятися або здаватися... Ми не припинимо зміцнювати Україну", - підкреслив глава держави.

На запитання, чи не шкодує він про рішення йти в президенти, Зеленський відповів, що зараз він не може собі дозволити приділяти достатньо уваги сім'ї.

"Робота президентом забирає весь мій час, і мені не вдається достатньо побути з сім'єю і дітьми. Я жалкую, що не можу бути поруч, поки вони ростуть, так часто, як би я цього хотів", - розповів він.

Рік тому, 21 квітня відбувся другий тур президентських виборів, на яких Володимир Зеленський здобув переконливу перемогу: за нього проголосували 73,22% виборців. П'ятий президент України Петро Порошенко заручився підтримкою 24,45% громадян.

До виконання президентських обов'язків Зеленський приступив через місяць: 20 травня 2019 року відбулася інавгурація. Першим рішенням Зеленського на посаді президента став указ про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.

У Раді дев'ятого скликання його партія "Слуга народу" отримала 254 депутатських мандата. І під чуйним керівництвом голови ОП Андрія Богдана президентська фракція забезпечувала прийняття президентських і урядових законопроектів "турборежимі".

Проте менш ніж через рік роботи Ради дев'ятого скликання "слуги народу" виявилися нездатні самостійно забезпечувати прийняття важливих законів і кадрові призначення: закон про ринок землі і перше читання закону про банки провалилися б без голосів "Європейської Солідарності" і "Голосу". Зміни до регламенту Ради "слуги" не внесли б без потримки групи "Довіра" та проросійської "Опозиційної платформи – За життя". Депутати з фракції ОПЗЖ і груп "Довіра" і "За майбутнє" своїми голосами забезпечили звільнення Руслана Рябошапки і призначення генеральним прокурором Ірини Венедіктової.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі