Про це вона заявила в інтерв'ю ZN.UA. Г.Герега підкреслила, що, голосуючи за незаконне виділення кооперативам землі, яка зараз повертається
прокуратурою у власність громади, вона не мала підстав не довіряти постійним комісіям з питань власності, землі, а в той час ще й архітектури. Окрім того, за її словами, рішення вивчалось і візувалось управлінням правової експертизи.
«Три комісії та управління не побачили порушень при їх підготовці. Я не мала підстав не довіряти висновкам профільних комісій, до складу яких входили представники різних політичних сил. Так само, як і з висновками юристів. До того ж, як звичайний депутат я не мала інформації про людей, які насправді стояли за цими об'єктами. Їх прізвищ у проектах рішень не було. З'ясувати, що особа, яка отримує ділянку, підставна, депутат Київради не може, це тільки в компетенції правоохоронців. Мою увагу було приділено рішенням, які розглядала моя комісія - з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг», - зазначила Г. Герега.
«Можливо, моя основна помилка в тому, що я довіряла своїм колегам-депутатам, які працюють у земельній комісії і в юридичному управлінні. Я отримала урок. Тому зараз маю намір глибоко і принципово вивчати кожне земельне питання. Для мене важливо змінити думку киян про місцеву владу і депутатський корпус. Мені часто буває соромно, коли депутатів асоціюють лише з дерибаном. Я ніколи цим не займалася, і знаю дуже багатьох депутатів, які теж ніколи цього не робили», - підкреслила секретар Київради.
Вона додала, що за два останніх засідання Київрада задовольнила близько 30 протестів прокурора, «плюс ми скасували рішення щодо «Еліти», де 600 постраждалим від афери, які не встигли подати документи, було відмовлено у допомозі. Це зняло суспільну напругу».
Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Інни Ведерникової з Галиною Герегою.