Чоловік Венедіктової отримав майже 800 тисяч гривень після звільнення з поліції і знову пішов на ту ж посаду - Bihus.Info

Відео
Поділитися
Чоловік Венедіктової отримав майже 800 тисяч гривень після звільнення з поліції і знову пішов на ту ж посаду - Bihus.Info Отримавши "вихідну допомогу", Денис Колесник вирішив повернутися на колишню посаду © Радіо Свобода
Автори журналістського розслідування припускають, що Денис Колесник може готуватися до кар'єри держслужбовця.

Денис Колесник, чоловік генерального прокурора Ірини Венедіктової, звільнився з посади заступника начальника Кіберполіції та, отримавши майже 800 тисяч гривень «вихідної допомоги»,вирішив повернутися на ту ж посаду, йдеться в журналістському розслідуванні Bihus.Info.

Автори матеріалу зазначають, що 25 вересня Колесник подав рапорт на звільнення. Він також оформив документи на виплату разової допомоги, «оздоровчих» та компенсації за невикористані відпустки. 30 вересня Колесника офіційно звільнили.

Нацполіція виплатила колишньому співробітнику 774 644 гривень. З них:

  • 608 тисяч - разова допомога при звільненні;
  • 103 тисячі - компенсація за невикористані відпустки та невиплачені премії;
  • 60 тисяч - кошти на оздоровлення (в заяві Колесник зазначив, що перехворів на COVID-19).

Однак навіть після офіційного звільнення Колесник був указаний на офіційному сайті відомства як замначальника кіберполіції.

1 жовтня було оголошено конкурс на вакантну посаду, і Колесник подався на нього.

Автори розслідування звернули увагу на те, що чоловік Венедіктової звільнився з посади заступника начальника Кіберполіції, що відноситься до середнього складу поліції. А коли подавався на конкурс, цю посаду перевели до категорії державної служби. Журналісти припускають, що нова-стара посаду може стати сходинкою в кар'єрних сходах Колесника на держслужбі.

"У чому сенс? У тому, що... держслужбовець Колесник може стати ким завгодно і переводитися не між поліцією і поліцією, а туди, куди захоче», - йдеться в сюжеті.

Як раніше повідомляли «Схеми», успіхи Венедиктової в політиці збіглися за часом з кар'єрним ростом її чоловіка-поліцейського. енис Колесник, в листопаді 2019 року був призначений заступником начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України й отримав того ж місяця звання полковника поліції. До обрання Венедіктової до парламенту її чоловік очолював один з відділів управління Кіберполіції в Харківській області.

27 березня президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ірини Венедіктової генпрокурором. Запропоновану Зеленським кандидатуру підтримали 269 народних депутатів. При цьому у фракції "Слуги народу" не вистачило власних голосів для прийняття рішення. Зеленському допомогли "Опозиційна платформа – За життя", групи "За майбутнє", "Довіра" та позафракційні депутати.

Ірина Венедіктова очолювала ДБР з 27 грудня 2019 року після звільнення Романа Труби. На парламентських виборах 2019 року вона пройшла до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу", до якого її включили під №3. Венедіктова очолювала парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності.

У 2016 році Венедіктова провалила конкурс на посаду судді Верховного суду, не набравши мінімально необхідної кількості балів на екзамені.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі