Більшість українців позитивно сприймають перехід громадських активістів у політику

Поділитися
Більшість українців позитивно сприймають перехід громадських активістів у політику Українці майже не бачать мінусів від переходу громадських активістів у політику
Політичну діяльність громадських активістів підтримують три чверті українців. Громадяни майже не бачать мінусів.

Більшість українців позитивно ставиться до того, що окремі громадські активісти стають політиками: 46% вважають, що саме так може відбутися якісне оновлення політики, а 29% певні, що серед участь у політиці громадські активісти зможуть здійснювати реальний вплив на ситуацію в країні, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова.

Противники участі громадських активістів у політиці аргументують це тим, що у громадській діяльності активісти зможуть принести більше користі і що громадські активісти не зможуть стати впливовими політиками без потужних фінансових ресурсів і корупційних зв'язків (13%).

Дослідження проведено фондом "Демократичні ініціативи" Центром Разумкова з 19 по 25 травня 2018 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій серед 2019 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансування опитування здійснене в рамках проекту "Програма сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Як свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" і Центру Разумкова, у травні 2018 року 86,6% громадян України не входили до жодної з громадських організацій, об'єднань, політичних партій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі