Арешт активів Порошенка не обмежує діяльність «5 каналу» та «Прямого» — ДБР

Поділитися
Арешт активів Порошенка не обмежує діяльність «5 каналу» та «Прямого» — ДБР
ДБР спростовує інформацію, яка з’явилася в деяких ЗМІ.

Рішення про арешт активів народного депутата Петра Порошенка не зачіпає інтересів холдингу «Вільні медіа», до якого належать телеканали «Прямий» та «5 канал». Ніхто не накладав арешт на корпоративні права і активи саме цих телеканалів, тож вони можуть працювати без будь-яких обмежень, заявило Державне бюро розслідувань (ДБР).

Що саме арештовано

Згідно з рішенням суду, арештовано частки в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю та дочірнього підприємства, бенефіціарним власником яких, як це зазначено у Єдиному держреєстрі юридичних осіб, є народний депутат України Петро Порошенко. Йдеться про ТОВ «Автор ТВ» та ДП «ТРК НБМ-Запоріжжя».

Як виникло непорозуміння

6 січня цього року Печерський районний суд арештував майно Порошенка, яке згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиного Реєстру юридичних осіб належить йому на правах власності. Це – об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

Після цього у ЗМІ з’явилася заява сторони захисту про те, що нібито суд арештував активи телеканалів «5 канал» та «Прямий». Офіційно їхнім власником є медіахолдинг «Вільні Медіа».

«ДБР в чергове заявляє, що ця інформація є маніпулятивною та не відповідає дійсності», - йдеться у заяві бюро.

Підозра Порошенку у держзраді

У травні 2021 року журналісти Bihus.Info оприлюднили «плівки Медведчука» - понад 30 годин телефонних розмов 2014-2017 років, які нібито вів проросійський політик Віктор Медведчук (якому теж уже оголосили підозру у держзраді) з кремлівськими посадовцями і функціонерами «ДНР» і «ЛНР» щодо закупівлі вугілля в ОРДЛО та контролю над нафтопроводом «Самара-Західний напрямок». Людина, яку вважають Медведчуком, неодноразово наголошувала, що узгоджує всі питання з «головним», яким міг бути тодішній президент Петро Порошенко.

17 грудня Державне бюро розслідувань намагалося вручити Порошенку повістку на допит у справі щодо вугілля, але експрезидент проігнорував слідчих: сів у машину й поїхав, вигукуючи слова, схожі на ненормативну лексику.

 

20 грудня Порошенку оголосили про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Державна зрада карається в Україні позбавленням волі від 12 до 15 років з можливою конфіскацією майна.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі