Перші результати по справі щодо можливої спроби підкупу депутатів від "Слуги народу", членів Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, можна очікувати не раніше, ніж через два тижні, заявив лідер фракції СН у парламенті Давид Арахамія у програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1".
"... Сьогодні [свідок] о 13:00 був в одному з правоохоронних органів, дав свідчення. Я його супроводжував, і ми запитали слідчого, чи можна його привести на ефір. Слідчий порадив цього не робити в інтересах слідства. Слідчий каже, десь два тижні знадобиться, щоб ми всі побачили в ефірі, чому ця людина не з'явилася, та які результати вже є по цій справі... Це виснажлива процедура, не всі хочуть приєднатися до цього, адже як свідка вас можуть викликати скільки завгодно разів – і не всі люди хочуть на це йти. Але ця людина хоче справедливого покарання, якщо буде доведена вина... Фактично до нього звернувся посередник, в інтересах якого за це йому пропонували гроші – він повинен був внести один з законопроектів, що прикриває всю цю схему", – пояснив Арахамія.
23 жовтня голова парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія висловив готовність пред'явити громадськості свідка, який готовий розповісти про те як його колегам з фракції пропонували хабарі за голосування на користь депутата Антона Яценка.
18 жовтня більшість членів податкового комітету проголосували проти винесення на розгляд Верховної Ради законопроекту про ліквідацію корупційних схем у сфері оцінки об'єктів нерухомості, що, за даними ЗМІ, пов'язана з близьким до олігарха Ігоря Коломойського депутатом Антоном Яценком.
За словами ексдепутата Сергія Лещенка, деяких депутатів від "Слуги народу" простимулювали хабарями у 30 тисяч доларів.
23 жовтня, САП зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабара 11 депутатами. Розслідувати справу доручили НАБУ.
За даними "Української правди", двоє депутатів звернулися до правоохоронних органів, висловивши готовність дати свідчення про хабарі в парламенті.
Тим часом у фракції "Слуга народу" ініціювали проходження членами комітету перевірки на поліграфі. Першим озвучив це вимога президент Володимир Зеленський, який перебуває з робочим візитом в Японії.