Чиновники пояснили, як олімпійці виявилися на «жебрацькій» базі

Поділитися
У Держмолодьспорті констатують, що з 70 баз, які мають статус олімпійських, тільки одна частково відповідає світовим стандартам. Більшість об'єктів були побудовані ще в 70-і роки минулого століття, значна частина спортивних об'єктів була перепрофільована. Ще ряд існує тільки на папері.

Державна служба молоді та спорту України визнає кричуще відставання вітчизняної спортивної інфраструктури від європейського і світового рівнів.

Про це йдеться в коментарі прес-служби Держмолодьспорту, зробленому в зв’язку із сюжетом на одному з центральних телеканалів 24 липня, в якому було показано перебування збірної з легкої атлетики на Навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Святошин" і зроблено акценти на складних побутових умовах, у яких проживають члени збірної.

У відомстві інформують, що 25 липня керівники Держмолодьспорту виїхали на Навчально-спортивну базу "Святошин", щоб на місці з'ясувати ситуацію з харчуванням спортсменів та умовами проживання. У повідомленні зазначається, що база не перебуває у державній власності і побудована в радянські часи.

- Українські спортсмени готуються до Олімпіади без нормального харчування та питної води (відео)

Як повідомили в Держмолодьспорту, насправді легкоатлетична збірна не тренується на базі, а частина спортсменів прибула сюди 21 липня з Харкова (де проходив заключний етап підготовки до Олімпіади - Командний чемпіонат України) з метою екіпірування команди для виїзду в Лондон. На стадіоні бази тренувань не проводять, він служить для розминки, а далі спортсмени їдуть на тренування в Ірпінь.

Разом з тим, бігових перешкод представники Держмолодьспорту нарахували на стадіоні 17, а не п'ять, як було заявлено в сюжеті. Держмолодьспорт звертає увагу, що розроблено нові нормативи харчування замість існуючих старих, які невдовзі будуть затверджені. Водночас проводиться перевірка з приводу заявленої спортсменами інформації щодо харчування.

«Разом з тим, керівництво Держмолодьспорту неодноразово заявляло про кричущу відсталість рівня вітчизняної спортивної інфраструктури від європейського та світового. За два минулих десятиліття, крім кількох футбольних стадіонів, в Україні практично не збудовано жодного великого спортивного об’єкта. З-понад 70 баз, які мають статус олімпійської, тільки база в Конча-Заспі частково відповідає світовим стандартам, загалом більшість об’єктів було збудовано ще в 70-ті роки минулого століття, значна частина спортивних об’єктів була перепрофільована. Ще низка їх, на жаль, існує тільки на папері», - інформує Держмолодьспорту.


Відзначимо, що, за офіційними даними, Україна витратила на підготовку збірної до Олімпіади в Лондоні понад півмільярда гривень.

Читайте також:

Україна витратила 564 млн гривень на підготовку спортсменів до Олімпіади в Лондоні

Сьогодні футбольним матчем жіночих команд розпочнуться змагання Олімпіади в Лондоні

Медалі для літньої Олімпіади в Лондоні стали найдорожчими за всю історію ігор

Вчені зробили прогноз на Олімпіаду в Лондоні - переможуть китайці

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі