Люди на продаж

Поділитися
Щорічно з метою продажу через кордони переправляється близько 2 млн. жінок. Торговці «полюють» за представниками найуразливіших категорій населення...

Щорічно з метою продажу через кордони переправляється близько 2 млн. жінок. Торговці «полюють» за представниками найуразливіших категорій населення. До їхніх рук потрапляють безробітні, діти-сироти, діти, які живуть в умовах конфлікту і т.п. Про це заявила перший заступник Генерального секретаря ООН Аша-Роуз Мігіро в Нью-Йорку на 62-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Як повідомляє Центр новин ООН, заступник Генерального секретаря розповіла, що цим людям погрожують насильством і утримують проти їхньої волі. Крім того, їх використовують для сексуальної експлуатації, залучають до примусової праці та вбивають для продажу їхніх органів. За її словами, із деякими жертвами поводяться як із тваринами, вони працюють у важких умовах на шахтах, плантаціях чи на будівництвах. Понад те, дехто потерпає від сексуальної експлуатації. При цьому дітей використовують як солдатів і змушують убивати, повідомило агентство ЛігаІнформ

«Такі злочини шокують усіх совісних людей. Всі держави мають об’єднати зусилля в боротьбі з ними», — заявила представник Секретаріату ООН. Вона закликала держави відповісти на ці виклики всесвітньою ратифікацією Протоколу про попередження та припинення торгівлі людьми, особливо жінками й дітьми, та покарання за неї.

Нагадаємо, щорічно приблизно 700 тис. осіб продаються з метою сексуальної експлуатації. Торгівля людьми стала однією з найбільш дохідних сфер кримінальної діяльності.

Конвенція про боротьбу з торгівлею людьми та експлуатацією проституції третіми особами передбачає, що держави — сторони Конвенції «зобов’язуються піддавати покаранню кожного, хто для задоволення похоті іншої особи:

1.Зводить, схиляє чи розбещує з метою проституції іншу особу, навіть за згодою цієї особи;

2. Експлуатує проституцію іншої особи, навіть за згодою цієї особи».

Україна прийняла зобов’язання за Конвенцією в порядку правонаступності міжнародних договорів СРСР.

З 2006 року Україна зробила більш жорсткими покарання щодо торгівлі людьми та проституції. Зокрема тепер Кримінальний кодекс установлює максимальну міру покарання за торгівлю людьми (включаючи вербування, переміщення, переховування, передачу та одержання людей із метою експлуатації) із застосуванням насильства — від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Аналогічна міра покарання — і за сутенерст­во, і за втягування в проституцію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі