ЖИТИ В РЕЗОНАНСІ ІЗ ЗАКОНАМИ ПРИРОДИ

Поділитися
За В. Вернадським, усе живе є планетарно-космічним явищем, що виникло в космічному середовищі, і підпорядковане відповідно законам Природи...

За В. Вернадським, усе живе є планетарно-космічним явищем, що виникло в космічному середовищі, і підпорядковане відповідно законам Природи. «Людина залежить від зірок тому, що має «зоряне тіло», — писав Парацельс. Теорія, відповідно до якої людське тіло являє собою мікрокосм, систему, що дублює та якоюсь мірою відображає макрокосм, існувала вже в працях Платона, Піфагора й Аристотеля. Вони розглядали будову людського тіла як своєрідну Сонячну систему. Про вплив Космосу на людину вперше відкрито заговорив чудовий радянський учений О.Чижевський.

У Природі діють загальні закони, динамічна сутність яких часто не лежить на поверхні. Відомо, що основними синхронізаторами внутрішньоклітинних біоритмів є зміна дня і ночі, а також температурні чинники. Високі дози сонячної енергії посилюють у живих істот біохімічні реакції, активність ферментних систем, утворення вітамінів. При цьому відбувається зсув внутрішнього середовища організму в кислий бік, що приводить до підвищення його активності. У темний час доби природне підживлення організму відсутнє, він охолоджується, зменшується його фізична активність, знижуються обмінні процеси, спазмуються судини, відбувається зсув кислотно-лужної рівноваги в лужний бік, погіршується перетравлювання вжитої на ніч їжі. Дотримання ритму неспання і сну, своєчасний відхід до сну і раннє прокидання можуть повноцінно підтримувати внутрішньоклітинні процеси розпаду і синтезу, якнайкраще регулювати стан здоров’я, реалізувати інтелектуальні можливості людини. Гармонія ритмів — необхідна умова вільного життя організму. Систематична десинхронізація внутрішніх ритмів з ритмами зовнішнього середовища призводить до швидкого зношування організму, а часто і до передчасної його загибелі.

Властивості молекул у живому організмі багато в чому залежать від того, як вони орієнтовані в просторі магнітним полем передусім Землі і Сонця. Кожна клітина й організм загалом мають свій власний електричний заряд, що є найважливішою умовою нормальної життєдіяльності.

Відповідно до сучасних уявлень, поверхня Землі має негативний заряд, тому нижня частина тіла людини заряджається негативно, а голова набуває позитивного заряду. Різниця зарядів приводить до руху біострумів, активації обмінних процесів в організмі, тобто до підтримання його гомеостазу. Оскільки сучасна людина, особливо городянин, практично ізольована від землі (штучні покриття підлог, синтетичний одяг, електроізоляційні підошви взуття тощо), то підживлення організму негативними зарядами вельми ускладнюється. Надлишок позитивних зарядів зміщує внутрішнє середовище організму в кислий бік й орієнтує його макромолекули до активного їхнього функціонування, що може негативно позначатися на здоров’ї людини.

Унаслідок надлишку позитивного заряду у верхній частині тулуба людини з’являється хронічна втома, головний біль, кволість. Медикаментозному лікуванню ці розлади не піддаються. Для запобігання таких станів необхідне систематичне заземлення організму — ходіння вранці по росі босими ногами, прийом уранці і ввечері ванни, душу або інших водних процедур дає змогу рівномірно розподілити заряд по організму. Ці прості і природні заходи рятують багатьох людей від хворобливих станів і хронічних захворювань.

Наш організм перебуває під дією зміни не лише добових потоків повітряних мас, а й температури, вологості тощо. Яскраве сонце робить збуджуючий, тонізуючий ефект найчастіше на організм метеочутливих людей і людей похилого віку. Вологий, похмурий день діє заспокійливо, а густа низька хмарність може пригнічувати психіку людини. Хмари, грозові розряди також справляють пригнічуючий вплив на нервову систему, а морозна волога погода або шторм можуть спричинити депресію. Ці зміни, що відбуваються в природі й синхронно відображаються в організмі людини, помітили ще давньосхідні мудреці і створили науку про життя — Аюрведу, яку сучасна людина практично забула.

Відповідно до китайської народної медицини, світлий час доби називається Янь — періодом, який пояснюється як чоловіче начало, активність, день, енергія. Під терміном Інь розуміють жіноче начало — пасивність, нагромадження, ніч. У нашому організмі, постійно чергуючись, відбуваються два процеси — енергетичний Янь і матеріальний Інь. Їхнє взаємне чергування є основними умовами росту й існування людського організму. Існує 12 основних каналів — шість Янь і шість Інь, пов’язаних із певними органами і системами, функціональна активність яких залежить від часу доби. Необхідно зазначити, що вся китайська медицина грунтується на цих закономірностях і лікування здебільшого полягає в тому, щоб відновити чергування цих процесів в організмі хворих і синхронізувати їх із природними закономірностями.

Сонце, що є, як вважали давні єгиптяни, царем богів, дарує життя на Землі, випромінює заряджені частинки, що утворюють міжпланетне магнітне поле. Окремі вчені вважають, що воно має секторний розподіл структури позитивно і негативно заряджених частинок. У зв’язку з тим, що Сонце обертається навколо власної осі за 27 днів, а Земля перетинає один сектор його магнітного поля приблизно упродовж семи днів, то вона кожні сім днів опиняється в позитивному або негативному секторі цього поля. Зміна зовнішнього магнітного поля впливає на рH внутрішнього середовища організму. Так, під впливом позитивно заряджених частинок Сонця організм людини перебуває в стані підвищеної активності. Цьому сприяє кисле середовище організму (Янь-період). Наступні 5—10 днів припадають на пригнічену фазу, коли надходять негативно заряджені частинки Сонця, і в організмі людини переважає лужне середовище (Інь-період).

Залежно від цих циркадних впливів Сонця один тиждень у людини буває бадьорий настрій, підвищена розумова і фізична працездатність, а другий —пригніченість, значна пасивність, фізична і розумова. Під час переходу від одного сектора впливу магнітного поля до іншого людині необхідно вести помірний спосіб життя, харчуватися легкозасвоюваною їжею.

Відомо, що Сонце має 11річний цикл активності, але мало хто це враховує в повсякденному житті і професійній діяльності. Активність Сонця характеризується цілим комплексом змін, утворенням на ньому плям, які в свою чергу пов’язані, можливо, з рухом планет відносно одна одної і навколо Сонця. За певного розташування Місяця й інших космічних тіл відносно Сонця підвищується змінне магнітне випромінювання. Під впливом активних процесів на Сонці виникають магнітні бурі, що завдають чимало лиха людям, особливо хронічно хворим і старим. Більшість хвороб загострюється саме в цей час, що необхідно враховувати лікарям у своїй практичній діяльності. Ще О.Чижевський помітив на основі статистичних досліджень, що в періоди максимуму сонячної активності виникають сприятливі умови для поширення епідемій через зниження адаптивних можливостей людини і підвищення вірулентності бактерій і вірусів. За свою працю «Земна луна сонячних бур», видану за кордоном, автор поплатився 16 роками позбавлення волі в таборі «для ворогів народу».

Добові біоритми в організмі людини значно залежать від обертання Місяця навколо Землі, який протягом 28 —30 діб робить один оберт навколо Землі. Місячний місяць триває від молодика до молодика і становить 30 днів. Проте майже половина календарних місяців у році має незакінчений цикл і складається з 29 днів. Саме за такого циклу створюється велика психологічна напруженість у людини. Події цих місяців приносять людям багато труднощів і випробувань, особливо в критичні дні. За 30-денного календарного місяця вплив Місяця на людину виявляється сприятливіше. Місяць, який у 27 мільйонів разів менший за Сонце і розташований у 374 рази ближче до Землі, значно впливає на природні явища і життєдіяльність на Землі. Ми постійно дивимося на нічний світ через місячний калейдоскоп. Місячний місяць складається з 4-х фаз, що пов’язані із положенням Місяця відносно Сонця. Молодик — це суміщення Місяця і Сонця, а повний місяць — це їхнє протистояння. Виокремлюють дві форми впливу Місяця — коли він росте й убуває. Є важливі чотири точки місячного Місяця (молодик, повний місяць, дні першої і третьої чверті). Необхідно зазначити, що кожна фаза місячного циклу триває приблизно тиждень.

Крім загального місячного ритму, існує індивідуальний ритм, де день народження людини приймається за перший місячний день, що є початком власного місячного місяця. Ритм індивідуального місячного місяця постійний від народження людини і до її смерті. Як вважають багато дослідників, знання свого індивідуального ритму дає змогу людині уникнути багатьох небезпек, одержати максимум енергії на шляху самопізнання і самореалізації, розкрити і реалізувати свою «астральну таємницю». Вважається, що розташування Сонця, Місяця й інших планет у період зачаття накладає «космічне кліше» і тим самим визначає кістяк і форму тіла, розумові задатки, риси характеру, тривалість життя і вказує на можливі захворювання тих або тих органів, що можуть провокуватися взаємним розташуванням небесних тіл упродовж життя. Правда, у процесі життя людина може впливати на свої конституціональні особливості, начебто по-новому творить саму себе.

Встановлено, що під гравітаційним впливом Місяця в напрямку до нього відбувається деформування твердої поверхні Землі на величину 50 см у вертикальному напрямку і близько 5 см у горизонтальному. Ще більше цей вплив позначається на водному середовищі Землі і виражається в тому, що в берегових зонах океанів через кожні 12 годин 25 хвилин відбувається зміна припливної хвилі на відпливну. А такі гравітаційні збурення у водному середовищі земної кулі, природно, позначаються на поводженні і живих організмів. Місяць впливає на свідомість і психіку людини, карму, настрій та емоції.

Гравітаційні й енергетичні впливи кожного місячного дня унікальні, вони залежать від кутової відстані між Місяцем і Сонцем на небосхилі, і ця відстань щодня змінюється приблизно на 12о. Слід зазначити, що щодня дія Місяця на людину різна. Вплив певного місячного дня може відновити здоров’я всього організму, якщо енергія використовується правильно, але може і посилити захворювання, особливо хронічні, якщо людина порушує місячні біоритми життя.

Оскільки тіло людини на 70—80% складається з води, то вона є основою життя і детектором сприйняття космічних впливів, а все живе на Землі можна представити у вигляді посудини для одержання, зберігання, використання і трансформації протягом місячного місяця космічної енергії. Тим самим кожна людина за допомогою нескладних щомісячних процедур очищення може стати чистою посудиною, і в такий спосіб активно і свідомо брати участь у світовій містерії, створюючи своє повноцінне, щасливе життя. На 12 знаків Зодіаку, які являють собою небесне коло, розділене на 12 секторів, і проектують індивідуально життя кожної людини, величезний вплив справляє положення Місяця, який, рухаючись навколо Землі, проходить під цими знаками на небесній сфері. Швидкість руху Місяця по Зодіаку становить приблизно 0,5 градуса дуги за одну годину. Перебуваючи протягом 2,5 доби в будь-якому знаку Зодіаку, Місяць робить органи і системи організму людини, пов’язані з цим знаком, уразливими і слабкими, і їх не варто в цей час перевантажувати.

Знання місячного календаря, що веде лік місячним ритмам, може допомогти людині раціональним способом пояснити багато загадкового в Природі, адекватно реагувати на навколишній світ, захистити себе від багатьох хвороб.

Гравітаційне поле Місяця (припливи і відливи) значно діє на наш організм, насамперед на розподіл крові в органах і тканинах.

Китайська медицина доводить, що 12 основних органів, пов’язаних відповідними каналами, раз на добу відчувають двогодинну припливну хвилю активності, і протилежну — відливну хвилю, коли орган мінімально омивається кров’ю. При цьому Місяць прискорює перебіг біохімічних процесів у тканинах людини.

Характер впливу Місяця на людину залежить значною мірою від фази місячного циклу, кожна фаза якого триває приблизно тиждень.

Під час молодого місяця при підвищеній гравітації Місяця і Сонця маса людини стає меншою, рідина з області голови спрямовується вниз і рівномірно розподіляється по організму, підвищується активність обмінних процесів, зростає кількість психічних розладів. У цей період добре очищати шкіру, а також робити підживлення мікроелементами, приймати теплі ванни. Рідина в цей час добре всмоктується через шкіру і надходить у глиб тіла. На молодика більше реагують чоловіки. Вони в цей час агресивні, нервові, частіше з ними трапляється інфаркт. Жінки більше реагують на повний місяць.

У першій фазі Місяця активізуються функції кори головного мозку й органів верхньої частини тіла. Варто звернути увагу, що саме в першу фазу рекомендується починати будь-який оздоровчий цикл після молодика, тому що за рахунок початку енергії життєвого місячного циклу людина погоджує і зміцнює власні функції організму. Якщо вона хоче позбутися шкідливих звичок, які підривають її здоров’я, то починати позбуватися їх необхідно відповідно до цього періоду. В міру зростання фази Місяця збільшуватиметься і спокуса повернутися до старого способу життя, але необхідно все перетерпіти, зломити старий стереотип і закріпити новий, фізіологічно перебудуватися. Слід пам’ятати, що сила старих звичок і характер обмінних процесів діють лише до наступного молодика й у новий місячний цикл ви житимете по-новому.

Друга фаза характеризується поступовим збільшенням зовнішньої гравітації від Місяця і Сонця, напрямком руху енергії та рідини в організмі зсередини назовні, збільшенням маси тіла. Цей період найсприятливіший для очищення організму, легкої витрати енергії та характеризується великими кровотечами. Шлаки разом із потоком рідини самі прагнуть назовні, особливо під час відвідування парної, тому очищення товстого кишечнику, печінки і нирок краще робити у цей час. Взагалі 11—14-й дні місячного календаря найсприятливіші для очищення. Голодування в ці дні переноситься легко, а очищення буде таким, як при голодуванні впродовж кількох днів. Щоб голодування дало найбільший ефект, то для цієї мети кращої за другу фазу Місяця немає. Після тижневого голодування ви очиститеся вдвічі-втричі краще, ніж у будь-яку іншу фазу. Слід менше перевантажувати себе фізично, не проводити операцій і перенести їхнє виконання на кінець третьої фази. В другій фазі Місяця гравітаційний та енергетичний центр впливу знаходиться в грудній і надчеревній області, активуються легені, органи черевної порожнини і грудний відділ хребта. Якщо в цих частинах тіла є прихована патологія, вона загостриться.

У першу половину місячного місяця все живе на Землі сповнюється чистою і потрібною для розвитку енергією й інформацією. Щоб одержати необхідну енергію, людині перед цим слід насамперед очиститися на фізичному, енергетичному і ментальному рівнях. Давні мудреці говорили: «Відкрий долоню, віддай, звільни місце для дару для тебе».

Повний місяць характеризується максимальним протилежним впливом Місяця і Сонця на біосферу Землі. У цей час в організмі людини відбувається значний стрес, коли енергія і потоки рідини із зовнішнього розширеного стану організму спрямовуються всередину. У людини з’являються сили, їй хочеться активно рухатися, виконувати велике фізичне навантаження. Енергія вирує, людину приваблює протилежна стать, спокуси величезні, віддача енергії в ці дні колосальна. Тяга до протилежної статі пов’язана з тим, що центр гравітаційної енергії Місяця впливає на область статевих органів, і оргазм у цей час найбільш пристрасний. На повний місяць прискорюється проходження через фаллопієві труби дозрілої яйцеклітини і потрапляння її в матку, де найкраще в цей період проходить повноцінне зачаття.

У третій фазі Місяця відбувається ще більше стиснення енергії та рідини в організмі людини. У ці дні необхідно уникати великих фізичних навантажень, харчових погрішностей, які є стресовими чинниками для організму.

У четвертій фазі Місяця потерпають верхні і нижні частини організму. Надмірний приплив енергії і рідини спрямовується до голови і стоп ніг, спричинюючи в них застійні явища і дефіцит крові, які призводять до непритомних станів і загострення тромбофлебіту кінцівок. Маса тіла починає зменшуватися внаслідок витікання рідини і шлаків з організму, завершується менструальний цикл у жінок, наростає пасивність, закінчуються всі процеси місячного циклу. У цю фазу Місяця також добре проводити очисні процедури у вигляді клізм і парного очищення. Різноманітні компреси, поставлені локально, тягтимуть на себе весь бруд з уражених органів і тканин. Подружні контакти в цю фазу дуже небажані, помірність має бути в усьому.

Широке поле діяльності цей період несе любителям голодування. Сприятливі для такого заходу 23, 26 і 29 дні місячного циклу при 24 і 48-годинному голодуванні. Якщо проводиться тривале голодування, то його варто приурочити до початку місячних фаз. Практика показала, що дуже важко розпочати голодування у першу і третю фази Місяця. У ці місячні фази, коли тіло прагне стиснутися, й усе, що надходить в організм, має тенденцію проникати всередину і там накопичуватися, ефективніше застосовувати певні дієти, фітопрепарати, ліки, мікроелементи і вітаміни. Для початку тривалого голодування найбільше підходить початок другої і четвертої фаз Місяця. У цей час харчовий зв’язок переривається набагато легше і безболісно, а очищення організму відбувається ефективніше. Необхідно пам’ятати, що вхід у голодування і вихід із нього в дні «злих духів», або так званих «сатанинських днів» — 1, 4, 9, 11, 15, 19, 23, 26 і 29 дні кожного місяця за місячним календарем, протипоказані. Більшість неприємностей і ускладнень трапляються в людей саме в ці дні. Нездатність організму адаптуватися до гравітаційних і енергетичних потоків призводить до несприятливих наслідків, загострення або виникнення гострих і хронічних захворювань.

У місячному місяці існують і сприятливі дні, що приносять людям духовне і фізичне очищення, підвищують адаптивні можливості людини, нормалізують гомеостаз організму, приводять до відновлення здоров’я. За 30-денного місячного циклу це 6, 7, 16, 24 і 28 дні.

Усе, що існує на Землі й у Космосі, має двоєдину природу. Наш світ єдиний і дуальний, він гармонійний. Людина, вписуючись у єдину систему Всесвіту, повинна пам’ятати про вічну його двоїстість, де постійно протистоять дві потужні сили — творення і руйнування, день і ніч, енергетичні — Янь і Інь, асиміляція і дисиміляція, життя і смерть, здоров’я і хвороби тощо. Суть дуального світу геніально зобразили китайці у своїй монаді, де показали, що кожна половинка існує у Всесвіті лише завдяки іншій, і вони прагнуть до єдності. І щоб бути здоровим у дуальному світі, який змінюється в гірший бік, підтримувати повноцінне життя, людині потрібно докладати чимало сил і старань для відродження знову і знову.

Народи Китаю й Індії дотепер живуть за місячним календарем, який внесено у громадянський. Вони розглядають вплив фаз Місяця на рух рідини й енергії людського організму, виходячи з давніх уявлень про енергію Янь та Інь.

Місяць у місяць Природа дає людям можливість увійти в місячний ритм і почати розвиватися синхронно його законам. Якщо ви вирішили розпочати нове життя, то краще зробити це після молодика, а не з понеділка, як для нас традиційно звично. Життя, узгоджене з місячним циклом, дає змогу зберігати стабільне здоров’я, а при лікуванні хвороб з урахуванням фаз Місяця можна одержати більш ефективне і прискорене видужання. Це той життєвий путівник, що має передаватися з молоком матері. А він нами (європейцями) у процесі еволюції втрачений і забутий.

Людина дедалі більше відходить від синхронного життя з Природою, яка дала їй усе, саме життя і здоров’я, і замість того, щоб жити в резонансі з нею, людина поступово замінює її сурогатами, хімічними ліками, трансгенними продуктами тощо. Набуваючи для поліпшення комфорту життя шкідливих звичок, людина вбиває не лише себе, а й своїх нащадків. За такого стрімкого відходу людини від законів природи її майбутнє непередбачуване.

Не менший вплив на стан здоров’я людини справляє сезонність року. Зміна сезонів відбувається через обертання Землі навколо Сонця, що змінює гравітаційний і світловий вплив на активність 12 енергетичних каналів людини. У дні літнього сонцестояння, коли світловий день найдовший, на Землю надходить максимум енергії. У дні зимового сонцестояння Земля одержує мінімум енергії. У дні весняного й осіннього рівнодення Земля одержує оптимальну кількість енергії, необхідної для живих істот.

Зі зміною сонячного потоку на Землі змінюється парціальний тиск кисню, аероіонізація, вологість, гравітація й інші показники, що у свою чергу позначається на функціональній активності органів і систем організму. Залежно від сезону сонячна енергія найбільше активує влітку функцію серця, взимку — нирок, восени — легень і т.ін. Профілактичну підтримку ослаблених органів необхідно проводити в періоди, протилежні їхній активності. Приміром, серце підтримують узимку, нирки — влітку, печінку — восени, легені — навесні.

У кожної живої істоти й у людини насамперед є «біологічний годинник», що йде синхронно з природними ритмами, але поступово він починає давати збої і під кінець життя організм уже не може адаптуватися до постійних змін зовнішнього середовища, настає його загибель. «Біологічний годинник», відображаючи ритм роботи головних адаптивно-компенсаторних органів і систем організму, підтримує його гомеостаз протягом життя у функціональних межах норми індивідуума. У людей, що ведуть неправильний спосіб життя, мають шкідливі звички, живуть у шкідливому навколишньому середовищі, вживають забруднені продукти харчування і воду, «біологічний годинник» зношується набагато швидше.

Зрозумівши залежність від добових, тижневих, місячних і сезонних коливань, можна захистити себе від багатьох несподіванок, жити здоровим і повноцінним життям.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі