Найкращим бомбардиром Євро-2012 став Фернандо Торрес

© bleacherreport.com
Фернандо Торрес став володарем «Золотої бутси» за підсумками Євро-2012. Форвард збірної Іспанії, забивши гол у фіналі Італії, зрівнявся за кількістю м'ячів, у тому числі, з росіянином Аланом Дзагоєвим і німцем Маріо Гомесом, однак обійшов їх за додатковими показниками. Кращим розпасовщиком турніру став Андрій Аршавін.

Нападаючий збірної Іспанії Фернандо Торрес став володарем «Золотої бутси» - призу найкращому бомбардирові Євро-2012.

У фіналі першості проти Італії (4:0) Торрес вийшов на заміну на 75-й хвилині і забив третій гол, а також віддав передачу на четвертий. В активі Торреса стало три забитих м'ячі за турнір.

Стільки ж у німця Маріо Гомеса, росіянина Алана Дзагоєва, італійця Маріо Балотеллі, хорвата Маріо Манджукіча. Проте Торрес провів на полі всього 189 хвилин, у той час як, зокрема, Гомес - 279.

Окрім того, 28-річний гравець «Челсі» став першим в історії футболістом, що відзначився у двох фінальних матчах чемпіонату Європи, тим більше - поспіль. На Євро-2008 гол Торреса у ворота збірної Німеччини приніс іспанцям мінімальну перемогу і чемпіонство.

Раніше кращим гравцем фінального матчу був названий іспанець Андреас Іньєста, який взагалі не забив гола.

Нагадаємо, 1 липня у фіналі Євро-2012 іспанці розгромили Італію 4:0 і вдруге поспіль завоювали титул чемпіонів Європи. Матч проходив при переважаючій ігровій і територіальній перевазі підопічних Вінсенте Дель Боске. !zn